Casa Pia AC - znak

Casa Pia AC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 2 (11.76%) 8 (47.06%) 7 (41.18%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 3.5.2026 16:30 Casa Pia AC 0:1 CD Tondela
Primeira Liga 23.4.2026 20:00 Casa Pia AC 0:1 SC Braga
Primeira Liga 18.4.2026 19:00 Casa Pia AC 0:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 6.4.2026 21:45 Casa Pia AC 1:1 SL Benfica
Primeira Liga 1.3.2026 19:00 Casa Pia AC 1:1 Moreirense FC
Primeira Liga 14.2.2026 16:30 Casa Pia AC 3:2 FC Arouca
Primeira Liga 2.2.2026 21:45 Casa Pia AC 2:1 FC Porto
Primeira Liga 23.1.2026 21:15 Casa Pia AC 3:3 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 28.12.2025 16:30 Casa Pia AC 0:0 Vitória SC
Taça de Portugal 17.12.2025 19:30 Casa Pia AC 1:2 SC União Torreense

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Casa Pia AC Soupeři Celkem
Branky 1.06 1.59 2.65
Branky v 1. poločase 0.59 0.65 1.24
xG 1 1.41 2.41
Střely 8.12 12.47 20.59
Střely na bránu 2.82 4.18 7
Rohy 3.41 5.76 9.17
Žluté karty 3.12 2.41 5.53
Červené karty 0.18 0.06 0.24
Fauly 16.88 13.81 30.69
Držení míče 42.18% 57.82% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 2
(11.76%)
5
(29.41%)
4
(23.53%)
4
(23.53%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
9
(52.94%)
2
(11.76%)
10
(58.82%)
6
(35.29%)
Soupeř více 7
(41.18%)
6
(35.29%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
10
(58.82%)
12
(70.59%)
6
(35.29%)
1
(5.88%)
4
(23.53%)
11
(64.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Casa Pia AC 7x
(41.18%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(11.76%)
7x
(41.18%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
7x
(41.18%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
2x
(11.76%)
Casa Pia AC dá gól 10x (58.82%)
Soupeř dá gól 15x (88.24%)
Oba týmy dají gól 10x (58.82%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (23.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 4 (23.53%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (11.76%)
Výhra - remíza 3 (17.65%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 4 (23.53%)
Remíza - prohra 2 (11.76%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 5 (29.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 4 (23.53%)
z toho výher 1 (25%)
z toho remíz 2 (50%)
z toho proher 1 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (64.71%)
z toho výher 1 (9.09%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 6 (54.55%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 3
1:2 1
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Casa Pia AC 9x
(52.94%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
11x
(64.71%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (29.41%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)