|
Casa Pia AC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 6 (17.14%) | 11 (31.43%) | 18 (51.43%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Vitória SC | 0:1 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 16:30 | Casa Pia AC | 0:1 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 27.4.2026 | 21:15 | Gil Vicente FC | 2:1 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 23.4.2026 | 20:00 | Casa Pia AC | 0:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 0:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 16:30 | Alverca | 3:1 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 6.4.2026 | 21:45 | Casa Pia AC | 1:1 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 20.3.2026 | 21:15 | Estrela Amadora | 4:0 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 7.3.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 0:0 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 1.3.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 1:1 | Moreirense FC |
| Statistika | Casa Pia AC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.91 | 1.71 | 2.62 |
| Branky v 1. poločase | 0.43 | 0.77 | 1.2 |
| xG | 1 | 1.51 | 2.51 |
| Střely | 8.66 | 13.86 | 22.52 |
| Střely na bránu | 2.89 | 4.46 | 7.35 |
| Rohy | 3.89 | 6.17 | 10.06 |
| Žluté karty | 2.97 | 2.4 | 5.37 |
| Červené karty | 0.11 | 0.03 | 0.14 |
| Fauly | 15.88 | 13.82 | 29.7 |
| Držení míče | 41.83% | 58.17% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (17.14%) |
8 (22.86%) |
10 (28.57%) |
9 (25.71%) |
10 (28.57%) |
9 (25.71%) |
17 (48.57%) |
3 (8.57%) |
19 (54.29%) |
8 (22.86%) |
| Soupeř více | 18 (51.43%) |
14 (40%) |
24 (68.57%) |
23 (65.71%) |
21 (60%) |
23 (65.71%) |
14 (40%) |
1 (2.86%) |
7 (20%) |
27 (77.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casa Pia AC | 15x (42.86%) |
11x (31.43%) |
6x (17.14%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20%) |
9x (25.71%) |
11x (31.43%) |
4x (11.43%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (11.43%) |
4x (11.43%) |
10x (28.57%) |
7x (20%) |
7x (20%) |
1x (2.86%) |
2x (5.71%) |
| Casa Pia AC dá gól | 20x (57.14%) |
| Soupeř dá gól | 28x (80%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (48.57%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (14.29%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 7 (20%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 3 (8.57%) |
| Výhra - Výhra | 4 (11.43%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.57%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.86%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.71%) |
| Remíza - remíza | 6 (17.14%) |
| Remíza - prohra | 5 (14.29%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.71%) |
| Prohra - prohra | 12 (34.29%) |
| Počet zápasů | 9 (25.71%) |
| z toho výher | 4 (44.44%) |
| z toho remíz | 2 (22.22%) |
| z toho proher | 3 (33.33%) |
| Počet zápasů | 22 (62.86%) |
| z toho výher | 2 (9.09%) |
| z toho remíz | 5 (22.73%) |
| z toho proher | 15 (68.18%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 3 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Casa Pia AC | 19x (54.29%) |
16x (45.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
6x (17.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
27x (77.14%) |
8x (22.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (34.29%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |