Motor Lublin SA - znak

Motor Lublin SA

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 6 (35.29%) 8 (47.06%) 3 (17.65%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 2.5.2026 20:15 Motor Lublin SA 0:1 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 12.4.2026 14:45 Motor Lublin SA 1:1 Raków Częstochowa
Ekstraklasa 20.3.2026 20:30 Motor Lublin SA 1:0 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 8.3.2026 12:15 Motor Lublin SA 0:0 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 28.2.2026 17:30 Motor Lublin SA 2:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 15.2.2026 12:15 Motor Lublin SA 2:3 KS Lechia Gdańsk
Ekstraklasa 1.2.2026 12:15 Motor Lublin SA 2:1 MKS Pogoń Szczecin
Ekstraklasa 14.12.2025 17:30 Motor Lublin SA 1:1 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 1.12.2025 19:00 Motor Lublin SA 1:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 8.11.2025 17:30 Motor Lublin SA 1:1 Wisła Płock SA

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Motor Lublin SA Soupeři Celkem
Branky 1.24 1 2.24
Branky v 1. poločase 0.76 0.53 1.29
xG 1.37 1.7 3.07
Střely 12.06 15.24 27.3
Střely na bránu 3.41 4.41 7.82
Rohy 4.94 4.88 9.82
Žluté karty 1.76 2.29 4.05
Červené karty 0.12 0 0.12
Fauly 12.18 11.59 23.77
Držení míče 51.29% 48.71% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(35.29%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
8
(47.06%)
5
(29.41%)
2
(11.76%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
Soupeř více 3
(17.65%)
3
(17.65%)
11
(64.71%)
11
(64.71%)
10
(58.82%)
7
(41.18%)
9
(52.94%)
0
(0%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Motor Lublin SA 3x
(17.65%)
8x
(47.06%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(41.18%)
7x
(41.18%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
Motor Lublin SA dá gól 14x (82.35%)
Soupeř dá gól 10x (58.82%)
Oba týmy dají gól 9x (52.94%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (17.65%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 1 (5.88%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (23.53%)
Výhra - remíza 2 (11.76%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (11.76%)
Remíza - remíza 5 (29.41%)
Remíza - prohra 1 (5.88%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 2 (11.76%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (64.71%)
z toho výher 6 (54.55%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 4 (23.53%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (50%)
z toho proher 2 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 1
3:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
2:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Motor Lublin SA 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
17x
(100%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
15x
(88.24%)
10x
(58.82%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)