|
Motor Lublin SA |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 12 (34.29%) | 12 (34.29%) | 11 (31.43%) |
| Ekstraklasa | 10.5.2026 | 14:45 | Wisła Płock SA | 0:4 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 2.5.2026 | 20:15 | Motor Lublin SA | 0:1 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 26.4.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 2:0 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 17.4.2026 | 18:00 | GKS Katowice | 3:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 12.4.2026 | 14:45 | Motor Lublin SA | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 14:45 | RKS Radomiak Radom | 1:1 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 20.3.2026 | 20:30 | Motor Lublin SA | 1:0 | Zagłębie Lubin |
| Ekstraklasa | 13.3.2026 | 18:00 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 1:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 8.3.2026 | 12:15 | Motor Lublin SA | 0:0 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 28.2.2026 | 17:30 | Motor Lublin SA | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Statistika | Motor Lublin SA | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.34 | 1.46 | 2.8 |
| Branky v 1. poločase | 0.77 | 0.69 | 1.46 |
| xG | 1.42 | 1.85 | 3.27 |
| Střely | 12.06 | 16.43 | 28.49 |
| Střely na bránu | 3.89 | 5.2 | 9.09 |
| Rohy | 5.37 | 5.17 | 10.54 |
| Žluté karty | 2.23 | 2.29 | 4.52 |
| Červené karty | 0.09 | 0.06 | 0.15 |
| Fauly | 13.14 | 12.11 | 25.25 |
| Držení míče | 50.71% | 49.29% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (34.29%) |
11 (31.43%) |
9 (25.71%) |
8 (22.86%) |
12 (34.29%) |
17 (48.57%) |
14 (40%) |
3 (8.57%) |
21 (60%) |
17 (48.57%) |
| Soupeř více | 11 (31.43%) |
9 (25.71%) |
26 (74.29%) |
27 (77.14%) |
20 (57.14%) |
15 (42.86%) |
16 (45.71%) |
2 (5.71%) |
10 (28.57%) |
16 (45.71%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor Lublin SA | 8x (22.86%) |
12x (34.29%) |
11x (31.43%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (25.71%) |
12x (34.29%) |
7x (20%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.71%) |
6x (17.14%) |
10x (28.57%) |
6x (17.14%) |
4x (11.43%) |
5x (14.29%) |
2x (5.71%) |
| Motor Lublin SA dá gól | 27x (77.14%) |
| Soupeř dá gól | 26x (74.29%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (57.14%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 8x (22.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 4 (11.43%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (22.86%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.57%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.43%) |
| Remíza - remíza | 7 (20%) |
| Remíza - prohra | 4 (11.43%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.71%) |
| Prohra - prohra | 7 (20%) |
| Počet zápasů | 19 (54.29%) |
| z toho výher | 11 (57.89%) |
| z toho remíz | 6 (31.58%) |
| z toho proher | 2 (10.53%) |
| Počet zápasů | 14 (40%) |
| z toho výher | 1 (7.14%) |
| z toho remíz | 4 (28.57%) |
| z toho proher | 9 (64.29%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor Lublin SA | 6x (17.14%) |
29x (82.86%) |
4x (11.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
35x (100%) |
13x (37.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
33x (94.29%) |
25x (71.43%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |