Alverca - znak

Alverca

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 7 (41.18%) 5 (29.41%) 5 (29.41%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 10.5.2026 21:30 Alverca 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 24.4.2026 21:15 Alverca 2:1 FC Arouca
Primeira Liga 12.4.2026 16:30 Alverca 3:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 22.3.2026 19:00 Alverca 1:4 Sporting CP
Primeira Liga 7.3.2026 16:30 Alverca 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 21.2.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 31.1.2026 21:30 Alverca 1:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 17.1.2026 19:00 Alverca 2:1 Moreirense FC
Primeira Liga 4.1.2026 21:30 Alverca 1:0 FC Famalicão
Primeira Liga 22.12.2025 19:45 Alverca 0:3 FC Porto

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Alverca Soupeři Celkem
Branky 1.06 1.35 2.41
Branky v 1. poločase 0.29 0.65 0.94
xG 1.23 1.45 2.68
Střely 10.53 12.76 23.29
Střely na bránu 3.53 4 7.53
Rohy 4.65 3.24 7.89
Žluté karty 1.71 1.94 3.65
Červené karty 0.06 0.12 0.18
Fauly 13 14.35 27.35
Držení míče 47% 53% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(41.18%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
9
(52.94%)
5
(29.41%)
1
(5.88%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
Soupeř více 5
(29.41%)
7
(41.18%)
12
(70.59%)
11
(64.71%)
8
(47.06%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
2
(11.76%)
11
(64.71%)
11
(64.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Alverca 4x
(23.53%)
9x
(52.94%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(29.41%)
7x
(41.18%)
1x
(5.88%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
5x
(29.41%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Alverca dá gól 13x (76.47%)
Soupeř dá gól 12x (70.59%)
Oba týmy dají gól 9x (52.94%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 0x (0%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (29.41%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 3 (17.65%)
4+ 1 (5.88%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (17.65%)
Výhra - remíza 2 (11.76%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (17.65%)
Remíza - remíza 2 (11.76%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 1 (5.88%)
Prohra - remíza 1 (5.88%)
Prohra - prohra 5 (29.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (47.06%)
z toho výher 6 (75%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (47.06%)
z toho výher 1 (12.5%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 5 (62.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 2
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:3 2
0:4 1
1:2 1
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Alverca 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
15x
(88.24%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)