|
Alverca |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 10 (29.41%) | 9 (26.47%) | 15 (44.12%) |
| Primeira Liga | 10.5.2026 | 21:30 | Alverca | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 24.4.2026 | 21:15 | Alverca | 2:1 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 16:30 | CD Nacional | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 16:30 | Alverca | 3:1 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 19:00 | Rio Ave FC | 1:2 | Alverca |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 19:00 | Alverca | 1:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 19:00 | Gil Vicente FC | 2:2 | Alverca |
| Primeira Liga | 7.3.2026 | 16:30 | Alverca | 0:0 | AVS Futebol SAD |
| Primeira Liga | 28.2.2026 | 21:30 | Vitória SC | 1:1 | Alverca |
| Statistika | Alverca | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.06 | 1.65 | 2.71 |
| Branky v 1. poločase | 0.41 | 0.76 | 1.17 |
| xG | 1.14 | 1.56 | 2.7 |
| Střely | 9.65 | 13.62 | 23.27 |
| Střely na bránu | 3.56 | 4.56 | 8.12 |
| Rohy | 4.38 | 4.47 | 8.85 |
| Žluté karty | 2 | 2.15 | 4.15 |
| Červené karty | 0.12 | 0.12 | 0.24 |
| Fauly | 12.56 | 14 | 26.56 |
| Držení míče | 44.56% | 55.44% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (29.41%) |
8 (23.53%) |
10 (29.41%) |
9 (26.47%) |
11 (32.35%) |
15 (44.12%) |
10 (29.41%) |
3 (8.82%) |
11 (32.35%) |
6 (17.65%) |
| Soupeř více | 15 (44.12%) |
12 (35.29%) |
24 (70.59%) |
23 (67.65%) |
18 (52.94%) |
17 (50%) |
14 (41.18%) |
3 (8.82%) |
21 (61.76%) |
26 (76.47%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alverca | 9x (26.47%) |
16x (47.06%) |
7x (20.59%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (17.65%) |
14x (41.18%) |
7x (20.59%) |
2x (5.88%) |
3x (8.82%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.94%) |
6x (17.65%) |
9x (26.47%) |
9x (26.47%) |
5x (14.71%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
| Alverca dá gól | 25x (73.53%) |
| Soupeř dá gól | 28x (82.35%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (58.82%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (17.65%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20.59%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 4 (11.76%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| Výhra - Výhra | 4 (11.76%) |
| Výhra - remíza | 4 (11.76%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 5 (14.71%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.82%) |
| Remíza - prohra | 6 (17.65%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.94%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.88%) |
| Prohra - prohra | 9 (26.47%) |
| Počet zápasů | 12 (35.29%) |
| z toho výher | 8 (66.67%) |
| z toho remíz | 4 (33.33%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 21 (61.76%) |
| z toho výher | 2 (9.52%) |
| z toho remíz | 4 (19.05%) |
| z toho proher | 15 (71.43%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:4 | 2 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alverca | 11x (32.35%) |
23x (67.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (11.76%) |
30x (88.24%) |
3x (8.82%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
31x (91.18%) |
8x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.71%) |
| 2 | 2 (5.88%) |
| 3 | 0 (0%) |