|
Brighton and Hove Albion FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 10 (52.63%) | 6 (31.58%) | 3 (15.79%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 3:0 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 21.4.2026 | 21:00 | Brighton and Hove Albion FC | 3:0 | Chelsea FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 13:45 | Brighton and Hove Albion FC | 2:1 | Liverpool FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 20:30 | Brighton and Hove Albion FC | 0:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 15:00 | Brighton and Hove Albion FC | 2:1 | Nottingham Forest FC |
| Premier League | 8.2.2026 | 15:00 | Brighton and Hove Albion FC | 0:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 31.1.2026 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 1:1 | Everton FC |
| Premier League | 19.1.2026 | 21:00 | Brighton and Hove Albion FC | 1:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 3.1.2026 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 2:0 | Burnley FC |
| Premier League | 20.12.2025 | 16:00 | Brighton and Hove Albion FC | 0:0 | Sunderland AFC |
| Statistika | Brighton and Hove Albion FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.74 | 1 | 2.74 |
| Branky v 1. poločase | 0.74 | 0.58 | 1.32 |
| xG | 1.71 | 1.21 | 2.92 |
| Střely | 14.63 | 10.68 | 25.31 |
| Střely na bránu | 5.53 | 3.63 | 9.16 |
| Rohy | 5.11 | 4.53 | 9.64 |
| Žluté karty | 1.84 | 2.11 | 3.95 |
| Červené karty | 0 | 0 | 0 |
| Fauly | 11.11 | 10.79 | 21.9 |
| Držení míče | 54.68% | 45.32% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (52.63%) |
7 (36.84%) |
17 (89.47%) |
16 (84.21%) |
14 (73.68%) |
10 (52.63%) |
4 (21.05%) |
0 (0%) |
11 (57.89%) |
12 (63.16%) |
| Soupeř více | 3 (15.79%) |
5 (26.32%) |
2 (10.53%) |
1 (5.26%) |
5 (26.32%) |
6 (31.58%) |
8 (42.11%) |
0 (0%) |
7 (36.84%) |
5 (26.32%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brighton and Hove Albion FC | 3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
7x (36.84%) |
5x (26.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (26.32%) |
11x (57.89%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (5.26%) |
2x (10.53%) |
5x (26.32%) |
8x (42.11%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
1x (5.26%) |
| Brighton and Hove Albion FC dá gól | 16x (84.21%) |
| Soupeř dá gól | 14x (73.68%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (63.16%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (15.79%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 3 (15.79%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (31.58%) |
| Výhra - remíza | 1 (5.26%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (5.26%) |
| Remíza - remíza | 4 (21.05%) |
| Remíza - prohra | 2 (10.53%) |
| Prohra - výhra | 3 (15.79%) |
| Prohra - remíza | 1 (5.26%) |
| Prohra - prohra | 1 (5.26%) |
| Počet zápasů | 11 (57.89%) |
| z toho výher | 7 (63.64%) |
| z toho remíz | 3 (27.27%) |
| z toho proher | 1 (9.09%) |
| Počet zápasů | 7 (36.84%) |
| z toho výher | 3 (42.86%) |
| z toho remíz | 2 (28.57%) |
| z toho proher | 2 (28.57%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brighton and Hove Albion FC | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (36.84%) |
12x (63.16%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
18x (94.74%) |
9x (47.37%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |