Deportivo Alavés SAD - znak

Deportivo Alavés SAD

Počet zápasů Výher Remíz Proher
21 9 (42.86%) 5 (23.81%) 7 (33.33%)

Poslední zápasy

La Liga 28.8.2026 21:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 Villarreal CF
La Liga 15.8.2026 19:30 Deportivo Alavés SAD 3:0 Getafe CF
La Liga 23.5.2026 21:00 Deportivo Alavés SAD 1:2 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 13.5.2026 21:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 FC Barcelona
La Liga 2.5.2026 18:30 Deportivo Alavés SAD 2:4 Athletic Club
La Liga 25.4.2026 14:00 Deportivo Alavés SAD 2:1 RCD Mallorca
La Liga 5.4.2026 21:00 Deportivo Alavés SAD 2:2 CA Osasuna
La Liga 13.3.2026 21:00 Deportivo Alavés SAD 1:1 Villarreal CF
La Liga 23.2.2026 21:00 Deportivo Alavés SAD 2:2 Girona FC
La Liga 8.2.2026 14:00 Deportivo Alavés SAD 0:2 Getafe CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Deportivo Alavés SAD Soupeři Celkem
Branky 1.43 1.24 2.67
Branky v 1. poločase 0.67 0.29 0.96
xG 1.47 1.26 2.73
Střely 12.86 11 23.86
Střely na bránu 4.71 3.76 8.47
Rohy 5.81 4.71 10.52
Žluté karty 2.43 2.43 4.86
Červené karty 0.1 0.24 0.34
Fauly 15.14 13.81 28.95
Držení míče 47.76% 52.24% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(42.86%)
9
(42.86%)
13
(61.9%)
10
(47.62%)
14
(66.67%)
12
(57.14%)
9
(42.86%)
1
(4.76%)
13
(61.9%)
8
(38.1%)
Soupeř více 7
(33.33%)
2
(9.52%)
8
(38.1%)
10
(47.62%)
5
(23.81%)
8
(38.1%)
6
(28.57%)
4
(19.05%)
7
(33.33%)
11
(52.38%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Deportivo Alavés SAD 3x
(14.29%)
8x
(38.1%)
8x
(38.1%)
2x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(28.57%)
7x
(33.33%)
6x
(28.57%)
1x
(4.76%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(4.76%)
4x
(19.05%)
4x
(19.05%)
7x
(33.33%)
3x
(14.29%)
1x
(4.76%)
1x
(4.76%)
Deportivo Alavés SAD dá gól 18x (85.71%)
Soupeř dá gól 15x (71.43%)
Oba týmy dají gól 13x (61.9%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (19.05%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (28.57%)
2 2 (9.52%)
3 1 (4.76%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (23.81%)
2 2 (9.52%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (23.81%)
Výhra - remíza 1 (4.76%)
Výhra - prohra 3 (14.29%)
Remíza - výhra 3 (14.29%)
Remíza - remíza 4 (19.05%)
Remíza - prohra 3 (14.29%)
Prohra - výhra 1 (4.76%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 1 (4.76%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (61.9%)
z toho výher 8 (61.54%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 3 (23.08%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (33.33%)
z toho výher 1 (14.29%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 4 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 3
3:0 1
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 3
2:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Deportivo Alavés SAD 5x
(23.81%)
16x
(76.19%)
4x
(19.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(28.57%)
15x
(71.43%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
21x
(100%)
18x
(85.71%)
8x
(38.1%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.52%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)