|
Deportivo Alavés SAD |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 40 | 13 (32.5%) | 10 (25%) | 17 (42.5%) |
| La Liga | 28.8.2026 | 21:30 | Deportivo Alavés SAD | 1:0 | Villarreal CF |
| La Liga | 20.8.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 15.8.2026 | 19:30 | Deportivo Alavés SAD | 3:0 | Getafe CF |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 1:2 | Rayo Vallecano de Madrid |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Real Oviedo SAD | 0:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 13.5.2026 | 21:30 | Deportivo Alavés SAD | 1:0 | FC Barcelona |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 2.5.2026 | 18:30 | Deportivo Alavés SAD | 2:4 | Athletic Club |
| La Liga | 25.4.2026 | 14:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:1 | RCD Mallorca |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alavés SAD |
| Statistika | Deportivo Alavés SAD | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.25 | 1.43 | 2.68 |
| Branky v 1. poločase | 0.53 | 0.45 | 0.98 |
| xG | 1.37 | 1.4 | 2.77 |
| Střely | 12.28 | 12.3 | 24.58 |
| Střely na bránu | 4.13 | 3.98 | 8.11 |
| Rohy | 5.05 | 5.3 | 10.35 |
| Žluté karty | 2.48 | 2.1 | 4.58 |
| Červené karty | 0.13 | 0.2 | 0.33 |
| Fauly | 15.03 | 13.5 | 28.53 |
| Držení míče | 47.55% | 52.45% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 13 (32.5%) |
11 (27.5%) |
21 (52.5%) |
17 (42.5%) |
21 (52.5%) |
16 (40%) |
20 (50%) |
3 (7.5%) |
24 (60%) |
15 (37.5%) |
| Soupeř více | 17 (42.5%) |
8 (20%) |
19 (47.5%) |
20 (50%) |
15 (37.5%) |
21 (52.5%) |
9 (22.5%) |
6 (15%) |
14 (35%) |
22 (55%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 9x (22.5%) |
17x (42.5%) |
10x (25%) |
3x (7.5%) |
1x (2.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (20%) |
16x (40%) |
8x (20%) |
7x (17.5%) |
1x (2.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.5%) |
10x (25%) |
9x (22.5%) |
10x (25%) |
5x (12.5%) |
2x (5%) |
3x (7.5%) |
| Deportivo Alavés SAD dá gól | 31x (77.5%) |
| Soupeř dá gól | 32x (80%) |
| Oba týmy dají gól | 24x (60%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (17.5%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (25%) |
| 2 | 2 (5%) |
| 3 | 1 (2.5%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (27.5%) |
| 2 | 5 (12.5%) |
| 3 | 1 (2.5%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (15%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.5%) |
| Výhra - prohra | 4 (10%) |
| Remíza - výhra | 5 (12.5%) |
| Remíza - remíza | 8 (20%) |
| Remíza - prohra | 8 (20%) |
| Prohra - výhra | 2 (5%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.5%) |
| Prohra - prohra | 5 (12.5%) |
| Počet zápasů | 19 (47.5%) |
| z toho výher | 10 (52.63%) |
| z toho remíz | 4 (21.05%) |
| z toho proher | 5 (26.32%) |
| Počet zápasů | 20 (50%) |
| z toho výher | 3 (15%) |
| z toho remíz | 5 (25%) |
| z toho proher | 12 (60%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 10x (25%) |
30x (75%) |
4x (10%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (25%) |
30x (75%) |
6x (15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
40x (100%) |
34x (85%) |
15x (37.5%) |
2x (5%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (12.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |