Feyenoord - znak

Feyenoord

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 12 (54.55%) 5 (22.73%) 5 (22.73%)

Poslední zápasy

Eredivisie 30.8.2026 14:30 Feyenoord 2:2 HFC ADO Den Haag
Eredivisie 16.8.2026 14:30 Feyenoord 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 10.5.2026 16:45 Feyenoord 1:1 AZ Alkmaar
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 22.3.2026 14:30 Feyenoord 1:1 AFC Ajax
Eredivisie 15.3.2026 14:30 Feyenoord 2:1 AS Excelsior
Eredivisie 22.2.2026 20:00 Feyenoord 2:1 SC Telstar
Eredivisie 15.2.2026 12:15 Feyenoord 1:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 25.1.2026 16:45 Feyenoord 4:2 Heracles Almelo
Evropská liga 22.1.2026 18:45 Feyenoord 3:0 SK Sturm Graz

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Feyenoord Soupeři Celkem
Branky 2.18 1.5 3.68
Branky v 1. poločase 0.95 0.55 1.5
xG 2.15 1.14 3.29
Střely 19.18 10.27 29.45
Střely na bránu 7.32 3.86 11.18
Rohy 7.73 3 10.73
Žluté karty 1.05 1.55 2.6
Červené karty 0.09 0.09 0.18
Fauly 10.23 11.45 21.68
Držení míče 53.68% 46.32% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(54.55%)
10
(45.45%)
19
(86.36%)
17
(77.27%)
17
(77.27%)
18
(81.82%)
7
(31.82%)
1
(4.55%)
8
(36.36%)
13
(59.09%)
Soupeř více 5
(22.73%)
7
(31.82%)
3
(13.64%)
4
(18.18%)
2
(9.09%)
2
(9.09%)
9
(40.91%)
1
(4.55%)
13
(59.09%)
8
(36.36%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Feyenoord 1x
(4.55%)
6x
(27.27%)
7x
(31.82%)
6x
(27.27%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
Soupeři 4x
(18.18%)
9x
(40.91%)
5x
(22.73%)
2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(9.09%)
5x
(22.73%)
3x
(13.64%)
6x
(27.27%)
2x
(9.09%)
4x
(18.18%)
Feyenoord dá gól 21x (95.45%)
Soupeř dá gól 18x (81.82%)
Oba týmy dají gól 17x (77.27%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (31.82%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (22.73%)
2 5 (22.73%)
3 1 (4.55%)
4+ 1 (4.55%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 3 (13.64%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (40.91%)
Výhra - remíza 1 (4.55%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (9.09%)
Remíza - remíza 1 (4.55%)
Remíza - prohra 2 (9.09%)
Prohra - výhra 1 (4.55%)
Prohra - remíza 3 (13.64%)
Prohra - prohra 3 (13.64%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (50%)
z toho výher 9 (81.82%)
z toho remíz 1 (9.09%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (50%)
z toho výher 3 (27.27%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 4 (36.36%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 2
3:0 1
3:1 3
3:2 1
4:2 1
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
1:3 1
2:3 1
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Feyenoord 0x
(0%)
22x
(100%)
13x
(59.09%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(45.45%)
12x
(54.55%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
22x
(100%)
12x
(54.55%)
6x
(27.27%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 13 (59.09%)
2 3 (13.64%)
3 1 (4.55%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.55%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)