Feyenoord - znak

Feyenoord

Počet zápasů Výher Remíz Proher
43 20 (46.51%) 10 (23.26%) 13 (30.23%)

Poslední zápasy

Eredivisie 30.8.2026 14:30 Feyenoord 2:2 HFC ADO Den Haag
Eredivisie 23.8.2026 16:45 SC Cambuur 2:5 Feyenoord
Eredivisie 16.8.2026 14:30 Feyenoord 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 9.8.2026 12:15 Sparta Rotterdam 0:1 Feyenoord
Eredivisie 17.5.2026 14:30 PEC Zwolle 0:2 Feyenoord
Eredivisie 10.5.2026 16:45 Feyenoord 1:1 AZ Alkmaar
Eredivisie 3.5.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:2 Feyenoord
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 12.4.2026 14:30 NEC Nijmegen 1:1 Feyenoord
Eredivisie 5.4.2026 14:30 FC Volendam 0:0 Feyenoord

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Feyenoord Soupeři Celkem
Branky 1.93 1.49 3.42
Branky v 1. poločase 0.93 0.6 1.53
xG 1.89 1.22 3.11
Střely 16.77 10.72 27.49
Střely na bránu 6.09 4.02 10.11
Rohy 6.86 3.3 10.16
Žluté karty 1.53 1.58 3.11
Červené karty 0.09 0.14 0.23
Fauly 10.42 11.88 22.3
Držení míče 52.56% 47.44% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 20
(46.51%)
18
(41.86%)
32
(74.42%)
29
(67.44%)
27
(62.79%)
32
(74.42%)
18
(41.86%)
3
(6.98%)
13
(30.23%)
26
(60.47%)
Soupeř více 13
(30.23%)
13
(30.23%)
11
(25.58%)
13
(30.23%)
10
(23.26%)
7
(16.28%)
15
(34.88%)
5
(11.63%)
24
(55.81%)
15
(34.88%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Feyenoord 7x
(16.28%)
12x
(27.91%)
11x
(25.58%)
9x
(20.93%)
1x
(2.33%)
1x
(2.33%)
2x
(4.65%)
Soupeři 10x
(23.26%)
13x
(30.23%)
12x
(27.91%)
5x
(11.63%)
3x
(6.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.33%)
6x
(13.95%)
10x
(23.26%)
8x
(18.6%)
7x
(16.28%)
2x
(4.65%)
9x
(20.93%)
Feyenoord dá gól 36x (83.72%)
Soupeř dá gól 33x (76.74%)
Oba týmy dají gól 27x (62.79%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 12x (27.91%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (23.26%)
2 6 (13.95%)
3 2 (4.65%)
4+ 2 (4.65%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (13.95%)
2 6 (13.95%)
3 1 (2.33%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (32.56%)
Výhra - remíza 3 (6.98%)
Výhra - prohra 1 (2.33%)
Remíza - výhra 5 (11.63%)
Remíza - remíza 3 (6.98%)
Remíza - prohra 4 (9.3%)
Prohra - výhra 1 (2.33%)
Prohra - remíza 4 (9.3%)
Prohra - prohra 8 (18.6%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (48.84%)
z toho výher 16 (76.19%)
z toho remíz 4 (19.05%)
z toho proher 1 (4.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (48.84%)
z toho výher 4 (19.05%)
z toho remíz 5 (23.81%)
z toho proher 12 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 2
2:1 4
3:0 1
3:1 3
3:2 1
4:2 1
5:2 1
6:1 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 3
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 4
0:3 1
1:2 2
1:3 1
2:3 1
2:4 1
3:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Feyenoord 4x
(9.3%)
39x
(90.7%)
19x
(44.19%)
3x
(6.98%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(34.88%)
28x
(65.12%)
3x
(6.98%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
43x
(100%)
42x
(97.67%)
23x
(53.49%)
6x
(13.95%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 17 (39.53%)
2 4 (9.3%)
3 1 (2.33%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)