|
OGC Nice |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 22 | 6 (27.27%) | 7 (31.82%) | 9 (40.91%) |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 21:05 | OGC Nice | 1:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 17:15 | OGC Nice | 1:1 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 21:05 | OGC Nice | 0:4 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 17:15 | OGC Nice | 0:4 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 22.2.2026 | 17:15 | OGC Nice | 3:3 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 8.2.2026 | 15:00 | OGC Nice | 0:0 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 1.2.2026 | 17:15 | OGC Nice | 2:2 | Stade Brestois 29 |
| Evropská liga | 22.1.2026 | 21:00 | OGC Nice | 3:1 | Go Ahead Eagles |
| Ligue 1 | 3.1.2026 | 19:00 | OGC Nice | 1:1 | RC Strasbourg |
| Evropská liga | 11.12.2025 | 18:45 | OGC Nice | 0:1 | SC Braga |
| Statistika | OGC Nice | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.36 | 1.64 | 3 |
| Branky v 1. poločase | 0.64 | 0.77 | 1.41 |
| xG | 1.33 | 1.68 | 3.01 |
| Střely | 12.64 | 13.64 | 26.28 |
| Střely na bránu | 4.32 | 5 | 9.32 |
| Rohy | 5.18 | 5.68 | 10.86 |
| Žluté karty | 1.77 | 2.18 | 3.95 |
| Červené karty | 0.09 | 0.09 | 0.18 |
| Fauly | 11.45 | 11.95 | 23.4 |
| Držení míče | 45.05% | 54.95% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (27.27%) |
7 (31.82%) |
11 (50%) |
13 (59.09%) |
7 (31.82%) |
12 (54.55%) |
5 (22.73%) |
2 (9.09%) |
9 (40.91%) |
6 (27.27%) |
| Soupeř více | 9 (40.91%) |
9 (40.91%) |
11 (50%) |
9 (40.91%) |
13 (59.09%) |
9 (40.91%) |
10 (45.45%) |
2 (9.09%) |
11 (50%) |
15 (68.18%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OGC Nice | 7x (31.82%) |
8x (36.36%) |
2x (9.09%) |
4x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (4.55%) |
| Soupeři | 4x (18.18%) |
9x (40.91%) |
4x (18.18%) |
2x (9.09%) |
2x (9.09%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (4.55%) |
4x (18.18%) |
6x (27.27%) |
1x (4.55%) |
6x (27.27%) |
1x (4.55%) |
3x (13.64%) |
| OGC Nice dá gól | 15x (68.18%) |
| Soupeř dá gól | 18x (81.82%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (54.55%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (13.64%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (9.09%) |
| 2 | 3 (13.64%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (4.55%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 3 (13.64%) |
| Výhra - Výhra | 5 (22.73%) |
| Výhra - remíza | 2 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (4.55%) |
| Remíza - remíza | 2 (9.09%) |
| Remíza - prohra | 3 (13.64%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (13.64%) |
| Prohra - prohra | 6 (27.27%) |
| Počet zápasů | 9 (40.91%) |
| z toho výher | 6 (66.67%) |
| z toho remíz | 2 (22.22%) |
| z toho proher | 1 (11.11%) |
| Počet zápasů | 12 (54.55%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 4 (33.33%) |
| z toho proher | 8 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGC Nice | 7x (31.82%) |
15x (68.18%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (13.64%) |
19x (86.36%) |
4x (18.18%) |
2x (9.09%) |
1x (4.55%) |
1x (4.55%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
22x (100%) |
20x (90.91%) |
10x (45.45%) |
1x (4.55%) |
1x (4.55%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 1 (4.55%) |