OGC Nice - znak

OGC Nice

Počet zápasů Výher Remíz Proher
44 9 (20.45%) 10 (22.73%) 25 (56.82%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AJ Auxerre 2:1 OGC Nice
Ligue 1 2.5.2026 21:05 OGC Nice 1:1 RC Lens
Ligue 1 26.4.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:1 OGC Nice
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 12.4.2026 17:15 OGC Nice 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 4.4.2026 17:00 RC Strasbourg 3:1 OGC Nice
Ligue 1 21.3.2026 21:05 OGC Nice 0:4 Paris Saint-Germain
Ligue 1 14.3.2026 19:00 Angers SCO 0:2 OGC Nice
Ligue 1 8.3.2026 17:15 OGC Nice 0:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 1.3.2026 15:00 Paris FC 1:0 OGC Nice

Průměrné statistiky na zápas

Statistika OGC Nice Soupeři Celkem
Branky 1.14 1.8 2.94
Branky v 1. poločase 0.61 0.93 1.54
xG 1.21 1.74 2.95
Střely 11.16 14.95 26.11
Střely na bránu 3.75 5.16 8.91
Rohy 4.95 5.59 10.54
Žluté karty 1.91 2.02 3.93
Červené karty 0.09 0.07 0.16
Fauly 11.95 12.14 24.09
Držení míče 45.43% 54.57% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(20.45%)
11
(25%)
15
(34.09%)
18
(40.91%)
11
(25%)
21
(47.73%)
18
(40.91%)
4
(9.09%)
22
(50%)
14
(31.82%)
Soupeř více 25
(56.82%)
21
(47.73%)
29
(65.91%)
25
(56.82%)
31
(70.45%)
21
(47.73%)
18
(40.91%)
3
(6.82%)
20
(45.45%)
28
(63.64%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
OGC Nice 15x
(34.09%)
18x
(40.91%)
5x
(11.36%)
4x
(9.09%)
1x
(2.27%)
0x
(0%)
1x
(2.27%)
Soupeři 6x
(13.64%)
15x
(34.09%)
12x
(27.27%)
6x
(13.64%)
3x
(6.82%)
2x
(4.55%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.55%)
7x
(15.91%)
11x
(25%)
7x
(15.91%)
10x
(22.73%)
3x
(6.82%)
4x
(9.09%)
OGC Nice dá gól 29x (65.91%)
Soupeř dá gól 38x (86.36%)
Oba týmy dají gól 25x (56.82%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (9.09%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (6.82%)
2 4 (9.09%)
3 1 (2.27%)
4+ 1 (2.27%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (25%)
2 8 (18.18%)
3 2 (4.55%)
4+ 4 (9.09%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (15.91%)
Výhra - remíza 3 (6.82%)
Výhra - prohra 1 (2.27%)
Remíza - výhra 2 (4.55%)
Remíza - remíza 4 (9.09%)
Remíza - prohra 6 (13.64%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (6.82%)
Prohra - prohra 18 (40.91%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (36.36%)
z toho výher 9 (56.25%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 4 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 26 (59.09%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 5 (19.23%)
z toho proher 21 (80.77%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 1
3:1 2
3:2 1
4:1 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 4
0:3 1
0:4 2
1:2 5
1:3 4
1:4 1
1:5 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
OGC Nice 18x
(40.91%)
26x
(59.09%)
3x
(6.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(13.64%)
38x
(86.36%)
12x
(27.27%)
3x
(6.82%)
1x
(2.27%)
1x
(2.27%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
44x
(100%)
40x
(90.91%)
19x
(43.18%)
2x
(4.55%)
1x
(2.27%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (25%)
2 3 (6.82%)
3 1 (2.27%)