|
CA Osasuna |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 11 (57.89%) | 5 (26.32%) | 3 (15.79%) |
| La Liga | 2.5.2026 | 21:00 | CA Osasuna | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 26.4.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 2:1 | Sevilla FC |
| La Liga | 12.4.2026 | 14:00 | CA Osasuna | 1:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 21.3.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 1:0 | Girona FC |
| La Liga | 7.3.2026 | 14:00 | CA Osasuna | 2:2 | RCD Mallorca |
| La Liga | 21.2.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 2:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 31.1.2026 | 16:15 | CA Osasuna | 2:2 | Villarreal CF |
| La Liga | 17.1.2026 | 18:30 | CA Osasuna | 3:2 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 3.1.2026 | 16:15 | CA Osasuna | 1:1 | Athletic Club |
| La Liga | 20.12.2025 | 18:30 | CA Osasuna | 3:0 | Deportivo Alavés SAD |
| Statistika | CA Osasuna | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.74 | 1.05 | 2.79 |
| Branky v 1. poločase | 0.89 | 0.32 | 1.21 |
| xG | 1.55 | 1.32 | 2.87 |
| Střely | 13.89 | 11.05 | 24.94 |
| Střely na bránu | 4.95 | 4.26 | 9.21 |
| Rohy | 4.21 | 4.11 | 8.32 |
| Žluté karty | 2 | 2.53 | 4.53 |
| Červené karty | 0.16 | 0.16 | 0.32 |
| Fauly | 13.42 | 10.79 | 24.21 |
| Držení míče | 46.79% | 53.21% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (57.89%) |
11 (57.89%) |
11 (57.89%) |
12 (63.16%) |
11 (57.89%) |
7 (36.84%) |
4 (21.05%) |
2 (10.53%) |
12 (63.16%) |
6 (31.58%) |
| Soupeř více | 3 (15.79%) |
1 (5.26%) |
8 (42.11%) |
6 (31.58%) |
6 (31.58%) |
9 (47.37%) |
7 (36.84%) |
2 (10.53%) |
6 (31.58%) |
12 (63.16%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | 0x (0%) |
7x (36.84%) |
10x (52.63%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (36.84%) |
6x (31.58%) |
4x (21.05%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
2x (10.53%) |
7x (36.84%) |
5x (26.32%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
| CA Osasuna dá gól | 19x (100%) |
| Soupeř dá gól | 12x (63.16%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (63.16%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (21.05%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (31.58%) |
| 2 | 4 (21.05%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (31.58%) |
| Výhra - remíza | 3 (15.79%) |
| Výhra - prohra | 2 (10.53%) |
| Remíza - výhra | 5 (26.32%) |
| Remíza - remíza | 1 (5.26%) |
| Remíza - prohra | 1 (5.26%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (5.26%) |
| Prohra - prohra | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 11 (57.89%) |
| z toho výher | 8 (72.73%) |
| z toho remíz | 2 (18.18%) |
| z toho proher | 1 (9.09%) |
| Počet zápasů | 8 (42.11%) |
| z toho výher | 3 (37.5%) |
| z toho remíz | 3 (37.5%) |
| z toho proher | 2 (25%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (36.84%) |
12x (63.16%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
18x (94.74%) |
8x (42.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |