CA Osasuna - znak

CA Osasuna

Počet zápasů Výher Remíz Proher
40 13 (32.5%) 12 (30%) 15 (37.5%)

Poslední zápasy

La Liga 8.5.2026 21:00 Levante UD 3:2 CA Osasuna
La Liga 2.5.2026 21:00 CA Osasuna 1:2 FC Barcelona
La Liga 26.4.2026 18:30 CA Osasuna 2:1 Sevilla FC
La Liga 21.4.2026 19:00 Athletic Club 1:0 CA Osasuna
La Liga 12.4.2026 14:00 CA Osasuna 1:1 Real Betis Balompié
La Liga 5.4.2026 21:00 Deportivo Alavés SAD 2:2 CA Osasuna
La Liga 21.3.2026 18:30 CA Osasuna 1:0 Girona FC
La Liga 15.3.2026 21:00 Real Sociedad de Fútbol 3:1 CA Osasuna
La Liga 7.3.2026 14:00 CA Osasuna 2:2 RCD Mallorca
La Liga 1.3.2026 16:15 Valencia CF 1:0 CA Osasuna

Průměrné statistiky na zápas

Statistika CA Osasuna Soupeři Celkem
Branky 1.25 1.23 2.48
Branky v 1. poločase 0.63 0.38 1.01
xG 1.33 1.54 2.87
Střely 11.93 13.5 25.43
Střely na bránu 3.93 4.9 8.83
Rohy 3.78 5.1 8.88
Žluté karty 2.25 2.28 4.53
Červené karty 0.18 0.13 0.31
Fauly 13.13 11.25 24.38
Držení míče 45.15% 54.85% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(32.5%)
15
(37.5%)
19
(47.5%)
19
(47.5%)
13
(32.5%)
13
(32.5%)
13
(32.5%)
6
(15%)
26
(65%)
14
(35%)
Soupeř více 15
(37.5%)
5
(12.5%)
21
(52.5%)
18
(45%)
22
(55%)
23
(57.5%)
13
(32.5%)
4
(10%)
12
(30%)
25
(62.5%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
CA Osasuna 11x
(27.5%)
11x
(27.5%)
15x
(37.5%)
3x
(7.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(22.5%)
17x
(42.5%)
10x
(25%)
4x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5%)
9x
(22.5%)
11x
(27.5%)
7x
(17.5%)
8x
(20%)
3x
(7.5%)
0x
(0%)
CA Osasuna dá gól 29x (72.5%)
Soupeř dá gól 31x (77.5%)
Oba týmy dají gól 22x (55%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (20%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (17.5%)
2 5 (12.5%)
3 1 (2.5%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (27.5%)
2 4 (10%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (20%)
Výhra - remíza 4 (10%)
Výhra - prohra 3 (7.5%)
Remíza - výhra 5 (12.5%)
Remíza - remíza 7 (17.5%)
Remíza - prohra 8 (20%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (2.5%)
Prohra - prohra 4 (10%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (42.5%)
z toho výher 10 (58.82%)
z toho remíz 4 (23.53%)
z toho proher 3 (17.65%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (52.5%)
z toho výher 3 (14.29%)
z toho remíz 6 (28.57%)
z toho proher 12 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 4
2:1 4
3:0 1
3:1 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 5

Prohry

Skóre Počet
0:1 7
0:2 2
1:2 2
1:3 2
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CA Osasuna 9x
(22.5%)
31x
(77.5%)
4x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(22.5%)
31x
(77.5%)
7x
(17.5%)
2x
(5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
40x
(100%)
37x
(92.5%)
17x
(42.5%)
2x
(5%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (10%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (17.5%)
2 3 (7.5%)
3 0 (0%)