Le Havre AC - znak

Le Havre AC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 5 (29.41%) 8 (47.06%) 4 (23.53%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Le Havre AC 0:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Le Havre AC 4:4 FC Metz
Ligue 1 5.4.2026 17:15 Le Havre AC 1:1 AJ Auxerre
Ligue 1 15.3.2026 17:15 Le Havre AC 0:0 Olympique Lyonnais
Ligue 1 28.2.2026 21:05 Le Havre AC 0:1 Paris Saint-Germain
Ligue 1 15.2.2026 15:00 Le Havre AC 2:1 Toulouse FC
Ligue 1 8.2.2026 17:15 Le Havre AC 2:1 RC Strasbourg
Ligue 1 24.1.2026 19:00 Le Havre AC 0:0 AS Monaco FC
Ligue 1 4.1.2026 17:15 Le Havre AC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 7.12.2025 17:15 Le Havre AC 0:0 Paris FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Le Havre AC Soupeři Celkem
Branky 1.18 1.06 2.24
Branky v 1. poločase 0.53 0.71 1.24
xG 1.35 1.26 2.61
Střely 12 10.76 22.76
Střely na bránu 3.88 3.59 7.47
Rohy 4.82 3.41 8.23
Žluté karty 1.76 2.41 4.17
Červené karty 0.12 0.12 0.24
Fauly 13.41 14.29 27.7
Držení míče 46.88% 53.12% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(29.41%)
2
(11.76%)
12
(70.59%)
11
(64.71%)
8
(47.06%)
9
(52.94%)
5
(29.41%)
2
(11.76%)
9
(52.94%)
5
(29.41%)
Soupeř více 4
(23.53%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
4
(23.53%)
9
(52.94%)
2
(11.76%)
7
(41.18%)
10
(58.82%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Le Havre AC 6x
(35.29%)
5x
(29.41%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(23.53%)
10x
(58.82%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
Le Havre AC dá gól 11x (64.71%)
Soupeř dá gól 13x (76.47%)
Oba týmy dají gól 10x (58.82%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.76%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (11.76%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (17.65%)
Remíza - remíza 5 (29.41%)
Remíza - prohra 2 (11.76%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (17.65%)
Prohra - prohra 2 (11.76%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 6 (35.29%)
z toho výher 5 (83.33%)
z toho remíz 1 (16.67%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (47.06%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 4 (50%)
z toho proher 4 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 3
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 3
2:2 1
4:4 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
1:2 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Le Havre AC 2x
(11.76%)
15x
(88.24%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(35.29%)
11x
(64.71%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (11.76%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)