Le Havre AC - znak

Le Havre AC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 7 (20.59%) 14 (41.18%) 13 (38.24%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 Le Havre AC 0:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 3.5.2026 15:00 Lille OSC 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Le Havre AC 4:4 FC Metz
Ligue 1 18.4.2026 19:00 Angers SCO 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 12.4.2026 17:15 OGC Nice 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 5.4.2026 17:15 Le Havre AC 1:1 AJ Auxerre
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Paris FC 3:2 Le Havre AC
Ligue 1 15.3.2026 17:15 Le Havre AC 0:0 Olympique Lyonnais
Ligue 1 8.3.2026 17:15 Stade Brestois 29 2:0 Le Havre AC
Ligue 1 28.2.2026 21:05 Le Havre AC 0:1 Paris Saint-Germain

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Le Havre AC Soupeři Celkem
Branky 0.97 1.35 2.32
Branky v 1. poločase 0.41 0.71 1.12
xG 1.27 1.48 2.75
Střely 11.15 12.82 23.97
Střely na bránu 3.74 4.29 8.03
Rohy 4.32 4.79 9.11
Žluté karty 1.85 2 3.85
Červené karty 0.12 0.15 0.27
Fauly 13.32 13.85 27.17
Držení míče 47.12% 52.88% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(20.59%)
3
(8.82%)
17
(50%)
17
(50%)
15
(44.12%)
12
(35.29%)
14
(41.18%)
4
(11.76%)
17
(50%)
12
(35.29%)
Soupeř více 13
(38.24%)
11
(32.35%)
17
(50%)
16
(47.06%)
14
(41.18%)
18
(52.94%)
14
(41.18%)
5
(14.71%)
14
(41.18%)
19
(55.88%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Le Havre AC 14x
(41.18%)
11x
(32.35%)
6x
(17.65%)
2x
(5.88%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(20.59%)
17x
(50%)
5x
(14.71%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
1x
(2.94%)
Celkem v zápase 5x
(14.71%)
8x
(23.53%)
9x
(26.47%)
5x
(14.71%)
3x
(8.82%)
2x
(5.88%)
2x
(5.88%)
Le Havre AC dá gól 20x (58.82%)
Soupeř dá gól 27x (79.41%)
Oba týmy dají gól 18x (52.94%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (14.71%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 1 (2.94%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (23.53%)
2 3 (8.82%)
3 1 (2.94%)
4+ 1 (2.94%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (5.88%)
Výhra - remíza 1 (2.94%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (14.71%)
Remíza - remíza 10 (29.41%)
Remíza - prohra 5 (14.71%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (8.82%)
Prohra - prohra 8 (23.53%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (32.35%)
z toho výher 6 (54.55%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (52.94%)
z toho výher 1 (5.56%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 12 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 3
3:1 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 7
2:2 1
4:4 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 2
0:3 1
1:2 1
1:3 1
2:3 1
2:6 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Le Havre AC 8x
(23.53%)
26x
(76.47%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(23.53%)
26x
(76.47%)
6x
(17.65%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
32x
(94.12%)
10x
(29.41%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 2 (5.88%)
3 0 (0%)