FC Internazionale Milano - znak

FC Internazionale Milano

Počet zápasů Výher Remíz Proher
26 17 (65.38%) 4 (15.38%) 5 (19.23%)

Poslední zápasy

Serie A 30.8.2026 20:45 Cagliari Calcio 0:1 FC Internazionale Milano
Serie A 23.5.2026 18:00 Bologna FC 3:3 FC Internazionale Milano
Coppa Italia 13.5.2026 21:00 SS Lazio 0:2 FC Internazionale Milano
Serie A 9.5.2026 18:00 SS Lazio 0:3 FC Internazionale Milano
Serie A 26.4.2026 18:00 Torino FC 2:2 FC Internazionale Milano
Serie A 12.4.2026 20:45 Calcio Como 3:4 FC Internazionale Milano
Serie A 22.3.2026 20:45 ACF Fiorentina 1:1 FC Internazionale Milano
Serie A 8.3.2026 20:45 AC Milan 1:0 FC Internazionale Milano
Coppa Italia 3.3.2026 21:00 Calcio Como 0:0 FC Internazionale Milano
Serie A 21.2.2026 18:00 U.S. Lecce 0:2 FC Internazionale Milano

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Internazionale Milano Soupeři Celkem
Branky 1.92 0.92 2.84
Branky v 1. poločase 0.88 0.42 1.3
xG 1.74 1.06 2.8
Střely 16 9.62 25.62
Střely na bránu 5.08 2.81 7.89
Rohy 4.96 3.42 8.38
Žluté karty 1.73 1.42 3.15
Červené karty 0 0.08 0.08
Fauly 11.42 11.69 23.11
Držení míče 58.62% 41.38% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(65.38%)
13
(50%)
22
(84.62%)
20
(76.92%)
16
(61.54%)
17
(65.38%)
11
(42.31%)
0
(0%)
12
(46.15%)
22
(84.62%)
Soupeř více 5
(19.23%)
6
(23.08%)
4
(15.38%)
4
(15.38%)
5
(19.23%)
5
(19.23%)
9
(34.62%)
2
(7.69%)
14
(53.85%)
4
(15.38%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Internazionale Milano 2x
(7.69%)
8x
(30.77%)
10x
(38.46%)
3x
(11.54%)
2x
(7.69%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(57.69%)
4x
(15.38%)
2x
(7.69%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.85%)
5x
(19.23%)
8x
(30.77%)
4x
(15.38%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
3x
(11.54%)
FC Internazionale Milano dá gól 24x (92.31%)
Soupeř dá gól 11x (42.31%)
Oba týmy dají gól 10x (38.46%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (15.38%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (26.92%)
2 7 (26.92%)
3 1 (3.85%)
4+ 2 (7.69%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (11.54%)
2 2 (7.69%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (42.31%)
Výhra - remíza 2 (7.69%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (19.23%)
Remíza - remíza 1 (3.85%)
Remíza - prohra 1 (3.85%)
Prohra - výhra 1 (3.85%)
Prohra - remíza 1 (3.85%)
Prohra - prohra 4 (15.38%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (73.08%)
z toho výher 16 (84.21%)
z toho remíz 3 (15.79%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (23.08%)
z toho výher 1 (16.67%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 5 (83.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 7
2:1 2
3:0 1
4:0 1
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 1
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:2 1
1:3 2
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Internazionale Milano 2x
(7.69%)
24x
(92.31%)
7x
(26.92%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(50%)
13x
(50%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
10x
(38.46%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (26.92%)
2 2 (7.69%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)