FC Internazionale Milano - znak

FC Internazionale Milano

Počet zápasů Výher Remíz Proher
54 37 (68.52%) 8 (14.81%) 9 (16.67%)

Poslední zápasy

Serie A 30.8.2026 20:45 Cagliari Calcio 0:1 FC Internazionale Milano
Serie A 22.8.2026 18:30 FC Internazionale Milano 4:1 A.C. Monza
Serie A 23.5.2026 18:00 Bologna FC 3:3 FC Internazionale Milano
Serie A 17.5.2026 15:00 FC Internazionale Milano 1:1 Hellas Verona FC
Coppa Italia 13.5.2026 21:00 SS Lazio 0:2 FC Internazionale Milano
Serie A 9.5.2026 18:00 SS Lazio 0:3 FC Internazionale Milano
Serie A 3.5.2026 20:45 FC Internazionale Milano 2:0 Parma FC
Serie A 26.4.2026 18:00 Torino FC 2:2 FC Internazionale Milano
Coppa Italia 21.4.2026 21:00 FC Internazionale Milano 3:2 Calcio Como
Serie A 17.4.2026 20:45 FC Internazionale Milano 3:0 Cagliari Calcio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Internazionale Milano Soupeři Celkem
Branky 2.19 0.94 3.13
Branky v 1. poločase 0.94 0.39 1.33
xG 1.89 1.04 2.93
Střely 16.96 9.15 26.11
Střely na bránu 5.81 3.06 8.87
Rohy 5.89 3.19 9.08
Žluté karty 1.61 1.43 3.04
Červené karty 0 0.07 0.07
Fauly 11.65 11.39 23.04
Držení míče 59.19% 40.81% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 37
(68.52%)
28
(51.85%)
45
(83.33%)
44
(81.48%)
39
(72.22%)
40
(74.07%)
21
(38.89%)
0
(0%)
27
(50%)
47
(87.04%)
Soupeř více 9
(16.67%)
8
(14.81%)
9
(16.67%)
7
(12.96%)
8
(14.81%)
8
(14.81%)
19
(35.19%)
4
(7.41%)
27
(50%)
5
(9.26%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Internazionale Milano 4x
(7.41%)
14x
(25.93%)
18x
(33.33%)
9x
(16.67%)
5x
(9.26%)
3x
(5.56%)
1x
(1.85%)
Soupeři 24x
(44.44%)
16x
(29.63%)
8x
(14.81%)
5x
(9.26%)
1x
(1.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(1.85%)
8x
(14.81%)
15x
(27.78%)
11x
(20.37%)
8x
(14.81%)
5x
(9.26%)
6x
(11.11%)
FC Internazionale Milano dá gól 50x (92.59%)
Soupeř dá gól 30x (55.56%)
Oba týmy dají gól 27x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (16.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 13 (24.07%)
2 12 (22.22%)
3 7 (12.96%)
4+ 5 (9.26%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (11.11%)
2 3 (5.56%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 25 (46.3%)
Výhra - remíza 3 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 10 (18.52%)
Remíza - remíza 4 (7.41%)
Remíza - prohra 4 (7.41%)
Prohra - výhra 2 (3.7%)
Prohra - remíza 1 (1.85%)
Prohra - prohra 5 (9.26%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 41 (75.93%)
z toho výher 34 (82.93%)
z toho remíz 7 (17.07%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 12 (22.22%)
z toho výher 3 (25%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 9 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 11
2:1 5
3:0 4
3:1 1
3:2 2
4:0 2
4:1 2
4:3 1
5:0 1
5:1 1
5:2 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
1:2 3
1:3 3
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Internazionale Milano 3x
(5.56%)
51x
(94.44%)
22x
(40.74%)
1x
(1.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 30x
(55.56%)
24x
(44.44%)
1x
(1.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
54x
(100%)
53x
(98.15%)
23x
(42.59%)
3x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 22 (40.74%)
2 5 (9.26%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (1.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)