Crystal Palace FC - znak

Crystal Palace FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
28 11 (39.29%) 4 (14.29%) 13 (46.43%)

Poslední zápasy

Premier League 22.8.2026 16:00 Everton FC 2:0 Crystal Palace FC
Premier League 17.5.2026 16:00 Brentford FC 2:2 Crystal Palace FC
Premier League 13.5.2026 21:00 Manchester City FC 3:0 Crystal Palace FC
Premier League 3.5.2026 15:00 AFC Bournemouth 3:0 Crystal Palace FC
Konferenční liga 30.4.2026 21:00 FC Shakhtar Donetsk 1:3 Crystal Palace FC
Premier League 25.4.2026 16:00 Liverpool FC 3:1 Crystal Palace FC
Konferenční liga 16.4.2026 21:00 ACF Fiorentina 2:1 Crystal Palace FC
Konferenční liga 19.3.2026 18:45 AEK Larnaca FC 1:2 Crystal Palace FC
Premier League 5.3.2026 21:00 Tottenham Hotspur FC 1:3 Crystal Palace FC
Premier League 1.3.2026 15:00 Manchester United FC 2:1 Crystal Palace FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Crystal Palace FC Soupeři Celkem
Branky 1.32 1.43 2.75
Branky v 1. poločase 0.79 0.61 1.4
xG 1.37 1.42 2.79
Střely 11.96 12.18 24.14
Střely na bránu 4.29 4.11 8.4
Rohy 4.04 5.04 9.08
Žluté karty 2 1.54 3.54
Červené karty 0.07 0.18 0.25
Fauly 11.75 8.93 20.68
Držení míče 47.25% 52.75% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(39.29%)
12
(42.86%)
14
(50%)
12
(42.86%)
13
(46.43%)
12
(42.86%)
13
(46.43%)
2
(7.14%)
18
(64.29%)
10
(35.71%)
Soupeř více 13
(46.43%)
7
(25%)
14
(50%)
15
(53.57%)
12
(42.86%)
14
(50%)
6
(21.43%)
4
(14.29%)
7
(25%)
17
(60.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Crystal Palace FC 5x
(17.86%)
13x
(46.43%)
6x
(21.43%)
4x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(21.43%)
9x
(32.14%)
9x
(32.14%)
3x
(10.71%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(10.71%)
7x
(25%)
13x
(46.43%)
4x
(14.29%)
1x
(3.57%)
0x
(0%)
Crystal Palace FC dá gól 23x (82.14%)
Soupeř dá gól 22x (78.57%)
Oba týmy dají gól 17x (60.71%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (3.57%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (17.86%)
2 4 (14.29%)
3 2 (7.14%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (25%)
2 3 (10.71%)
3 3 (10.71%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (28.57%)
Výhra - remíza 1 (3.57%)
Výhra - prohra 3 (10.71%)
Remíza - výhra 3 (10.71%)
Remíza - remíza 3 (10.71%)
Remíza - prohra 3 (10.71%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (25%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (60.71%)
z toho výher 10 (58.82%)
z toho remíz 2 (11.76%)
z toho proher 5 (29.41%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (39.29%)
z toho výher 1 (9.09%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 8 (72.73%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 3
3:0 3
3:1 2

Remízy

Skóre Počet
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 2
0:3 2
1:2 6
1:3 1
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Crystal Palace FC 9x
(32.14%)
19x
(67.86%)
2x
(7.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(25%)
21x
(75%)
3x
(10.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
28x
(100%)
27x
(96.43%)
9x
(32.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (10.71%)
2 2 (7.14%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (14.29%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)