|
Motor Lublin SA |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 18 | 6 (33.33%) | 4 (22.22%) | 8 (44.44%) |
| Ekstraklasa | 10.5.2026 | 14:45 | Wisła Płock SA | 0:4 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 26.4.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 2:0 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 17.4.2026 | 18:00 | GKS Katowice | 3:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 14:45 | RKS Radomiak Radom | 1:1 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 13.3.2026 | 18:00 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 1:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 20.2.2026 | 18:00 | Piast Gliwice | 1:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 7.2.2026 | 17:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 4:1 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 6.12.2025 | 12:15 | Arka Gdynia | 1:0 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 22.11.2025 | 14:45 | MKS Cracovia Kraków | 1:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 2.11.2025 | 14:45 | KKS Lech Poznań | 2:2 | Motor Lublin SA |
| Statistika | Motor Lublin SA | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.44 | 1.89 | 3.33 |
| Branky v 1. poločase | 0.78 | 0.83 | 1.61 |
| xG | 1.46 | 1.99 | 3.45 |
| Střely | 12.06 | 17.56 | 29.62 |
| Střely na bránu | 4.33 | 5.94 | 10.27 |
| Rohy | 5.78 | 5.44 | 11.22 |
| Žluté karty | 2.67 | 2.28 | 4.95 |
| Červené karty | 0.06 | 0.11 | 0.17 |
| Fauly | 14.06 | 12.61 | 26.67 |
| Držení míče | 50.17% | 49.83% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (33.33%) |
5 (27.78%) |
3 (16.67%) |
2 (11.11%) |
6 (33.33%) |
9 (50%) |
9 (50%) |
1 (5.56%) |
12 (66.67%) |
8 (44.44%) |
| Soupeř více | 8 (44.44%) |
6 (33.33%) |
15 (83.33%) |
16 (88.89%) |
10 (55.56%) |
8 (44.44%) |
7 (38.89%) |
2 (11.11%) |
5 (27.78%) |
10 (55.56%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor Lublin SA | 5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
6x (33.33%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (11.11%) |
5x (27.78%) |
6x (33.33%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
2x (11.11%) |
4x (22.22%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
| Motor Lublin SA dá gól | 13x (72.22%) |
| Soupeř dá gól | 16x (88.89%) |
| Oba týmy dají gól | 11x (61.11%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (27.78%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 3 (16.67%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 4 (22.22%) |
| Výhra - remíza | 1 (5.56%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 2 (11.11%) |
| Remíza - prohra | 3 (16.67%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (5.56%) |
| Prohra - prohra | 5 (27.78%) |
| Počet zápasů | 8 (44.44%) |
| z toho výher | 5 (62.5%) |
| z toho remíz | 2 (25%) |
| z toho proher | 1 (12.5%) |
| Počet zápasů | 10 (55.56%) |
| z toho výher | 1 (10%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 7 (70%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 3 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor Lublin SA | 2x (11.11%) |
16x (88.89%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
18x (100%) |
9x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
15x (83.33%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |