Fulham FC - znak

Fulham FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 6 (27.27%) 5 (22.73%) 11 (50%)

Poslední zápasy

Premier League 2.5.2026 18:30 Arsenal FC 3:0 Fulham FC
Premier League 18.4.2026 13:30 Brentford FC 0:0 Fulham FC
Premier League 11.4.2026 18:30 Liverpool FC 2:0 Fulham FC
Premier League 15.3.2026 15:00 Nottingham Forest FC 0:0 Fulham FC
Premier League 22.2.2026 15:00 Sunderland AFC 1:3 Fulham FC
FA Cup 15.2.2026 15:00 Stoke City FC 1:2 Fulham FC
Premier League 11.2.2026 20:30 Manchester City FC 3:0 Fulham FC
Premier League 1.2.2026 15:00 Manchester United FC 3:2 Fulham FC
Premier League 17.1.2026 16:00 Leeds United FC 1:0 Fulham FC
Premier League 1.1.2026 18:30 Crystal Palace FC 1:1 Fulham FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Fulham FC Soupeři Celkem
Branky 1.05 1.64 2.69
Branky v 1. poločase 0.32 0.91 1.23
xG 1.34 1.48 2.82
Střely 12.09 12.82 24.91
Střely na bránu 3.86 4.64 8.5
Rohy 4.77 5.05 9.82
Žluté karty 2.14 1.41 3.55
Červené karty 0 0 0
Fauly 10.64 8.86 19.5
Držení míče 51.09% 48.91% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(27.27%)
2
(9.09%)
8
(36.36%)
10
(45.45%)
7
(31.82%)
6
(27.27%)
11
(50%)
0
(0%)
15
(68.18%)
9
(40.91%)
Soupeř více 11
(50%)
11
(50%)
14
(63.64%)
11
(50%)
13
(59.09%)
14
(63.64%)
5
(22.73%)
0
(0%)
5
(22.73%)
11
(50%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Fulham FC 8x
(36.36%)
8x
(36.36%)
3x
(13.64%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(13.64%)
7x
(31.82%)
7x
(31.82%)
5x
(22.73%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
6x
(27.27%)
6x
(27.27%)
3x
(13.64%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
Fulham FC dá gól 14x (63.64%)
Soupeř dá gól 19x (86.36%)
Oba týmy dají gól 13x (59.09%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (13.64%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (22.73%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (18.18%)
2 5 (22.73%)
3 2 (9.09%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (9.09%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (9.09%)
Remíza - remíza 3 (13.64%)
Remíza - prohra 4 (18.18%)
Prohra - výhra 2 (9.09%)
Prohra - remíza 2 (9.09%)
Prohra - prohra 7 (31.82%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (31.82%)
z toho výher 5 (71.43%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 2 (28.57%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (59.09%)
z toho výher 1 (7.69%)
z toho remíz 3 (23.08%)
z toho proher 9 (69.23%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 2
3:1 1
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 3
0:3 2
1:2 2
1:3 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Fulham FC 8x
(36.36%)
14x
(63.64%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(9.09%)
20x
(90.91%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
21x
(95.45%)
9x
(40.91%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)