Brighton and Hove Albion FC - znak

Brighton and Hove Albion FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
24 9 (37.5%) 5 (20.83%) 10 (41.67%)

Poslední zápasy

Premier League 2.5.2026 16:00 Newcastle United FC 3:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 18.4.2026 18:30 Tottenham Hotspur FC 2:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Burnley FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 14.3.2026 16:00 Sunderland AFC 0:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 21.2.2026 16:00 Brentford FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC
FA Cup 14.2.2026 21:00 Liverpool FC 3:0 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 11.2.2026 20:30 Aston Villa FC 1:0 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 24.1.2026 16:00 Fulham FC 2:1 Brighton and Hove Albion FC
FA Cup 11.1.2026 17:30 Manchester United FC 1:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 7.1.2026 20:30 Manchester City FC 1:1 Brighton and Hove Albion FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Brighton and Hove Albion FC Soupeři Celkem
Branky 1.67 1.33 3
Branky v 1. poločase 0.54 0.67 1.21
xG 1.56 1.5 3.06
Střely 13.63 13.67 27.3
Střely na bránu 4.88 4.46 9.34
Rohy 4.75 4.96 9.71
Žluté karty 2.63 1.83 4.46
Červené karty 0 0.08 0.08
Fauly 13.17 9.54 22.71
Držení míče 53.13% 46.87% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(37.5%)
7
(29.17%)
13
(54.17%)
10
(41.67%)
12
(50%)
8
(33.33%)
14
(58.33%)
0
(0%)
18
(75%)
12
(50%)
Soupeř více 10
(41.67%)
12
(50%)
10
(41.67%)
13
(54.17%)
10
(41.67%)
11
(45.83%)
6
(25%)
2
(8.33%)
5
(20.83%)
7
(29.17%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Brighton and Hove Albion FC 6x
(25%)
7x
(29.17%)
7x
(29.17%)
1x
(4.17%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
2x
(8.33%)
Soupeři 7x
(29.17%)
6x
(25%)
8x
(33.33%)
2x
(8.33%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(4.17%)
2x
(8.33%)
8x
(33.33%)
5x
(20.83%)
4x
(16.67%)
1x
(4.17%)
3x
(12.5%)
Brighton and Hove Albion FC dá gól 18x (75%)
Soupeř dá gól 17x (70.83%)
Oba týmy dají gól 12x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (12.5%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (8.33%)
2 4 (16.67%)
3 1 (4.17%)
4+ 2 (8.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (16.67%)
2 5 (20.83%)
3 1 (4.17%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (25%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (4.17%)
Remíza - výhra 1 (4.17%)
Remíza - remíza 2 (8.33%)
Remíza - prohra 2 (8.33%)
Prohra - výhra 2 (8.33%)
Prohra - remíza 3 (12.5%)
Prohra - prohra 7 (29.17%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (33.33%)
z toho výher 7 (87.5%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (62.5%)
z toho výher 2 (13.33%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 9 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 1
3:1 1
4:1 1
6:0 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 3
0:3 1
1:2 3
1:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Brighton and Hove Albion FC 3x
(12.5%)
21x
(87.5%)
3x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(12.5%)
21x
(87.5%)
4x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
24x
(100%)
24x
(100%)
13x
(54.17%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (12.5%)
2 1 (4.17%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (8.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)