|
AJ Auxerre |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 17 | 1 (5.88%) | 6 (35.29%) | 10 (58.82%) |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 3:2 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 15:00 | AS Monaco FC | 2:2 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 17:15 | Le Havre AC | 1:1 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 13.3.2026 | 20:45 | Olympique de Marseille | 1:0 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | FC Lorient | 2:2 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 15.2.2026 | 17:15 | FC Metz | 1:3 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 1.2.2026 | 17:15 | Toulouse FC | 0:0 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 17.1.2026 | 17:00 | RC Lens | 1:0 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 4.1.2026 | 17:15 | Stade Brestois 29 | 2:0 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 29.11.2025 | 19:00 | Paris FC | 1:1 | AJ Auxerre |
| Statistika | AJ Auxerre | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.88 | 1.76 | 2.64 |
| Branky v 1. poločase | 0.65 | 0.65 | 1.3 |
| xG | 1.12 | 1.6 | 2.72 |
| Střely | 10.06 | 14.12 | 24.18 |
| Střely na bránu | 3.24 | 5.41 | 8.65 |
| Rohy | 4.06 | 5.06 | 9.12 |
| Žluté karty | 2.35 | 1.71 | 4.06 |
| Červené karty | 0.06 | 0 | 0.06 |
| Fauly | 13.65 | 13.65 | 27.3 |
| Držení míče | 44.41% | 55.59% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 1 (5.88%) |
3 (17.65%) |
4 (23.53%) |
4 (23.53%) |
4 (23.53%) |
3 (17.65%) |
10 (58.82%) |
1 (5.88%) |
9 (52.94%) |
3 (17.65%) |
| Soupeř více | 10 (58.82%) |
4 (23.53%) |
13 (76.47%) |
12 (70.59%) |
10 (58.82%) |
11 (64.71%) |
3 (17.65%) |
0 (0%) |
8 (47.06%) |
11 (64.71%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AJ Auxerre | 8x (47.06%) |
4x (23.53%) |
4x (23.53%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (5.88%) |
6x (35.29%) |
6x (35.29%) |
4x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (5.88%) |
3x (17.65%) |
5x (29.41%) |
1x (5.88%) |
6x (35.29%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
| AJ Auxerre dá gól | 9x (52.94%) |
| Soupeř dá gól | 16x (94.12%) |
| Oba týmy dají gól | 9x (52.94%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (23.53%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 1 (5.88%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (23.53%) |
| 2 | 5 (29.41%) |
| 3 | 1 (5.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 1 (5.88%) |
| Výhra - remíza | 1 (5.88%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.88%) |
| Remíza - výhra | 0 (0%) |
| Remíza - remíza | 5 (29.41%) |
| Remíza - prohra | 5 (29.41%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (23.53%) |
| Počet zápasů | 6 (35.29%) |
| z toho výher | 1 (16.67%) |
| z toho remíz | 4 (66.67%) |
| z toho proher | 1 (16.67%) |
| Počet zápasů | 10 (58.82%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 9 (90%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 3:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AJ Auxerre | 8x (47.06%) |
9x (52.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (5.88%) |
16x (94.12%) |
4x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
17x (100%) |
17x (100%) |
4x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (23.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |