AJ Auxerre - znak

AJ Auxerre

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 7 (20.59%) 10 (29.41%) 17 (50%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AJ Auxerre 2:1 OGC Nice
Ligue 1 3.5.2026 17:15 AJ Auxerre 3:1 Angers SCO
Ligue 1 25.4.2026 15:00 Olympique Lyonnais 3:2 AJ Auxerre
Ligue 1 19.4.2026 15:00 AS Monaco FC 2:2 AJ Auxerre
Ligue 1 11.4.2026 19:00 AJ Auxerre 0:0 FC Nantes
Ligue 1 5.4.2026 17:15 Le Havre AC 1:1 AJ Auxerre
Ligue 1 21.3.2026 19:00 AJ Auxerre 3:0 Stade Brestois 29
Ligue 1 13.3.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:0 AJ Auxerre
Ligue 1 7.3.2026 19:00 AJ Auxerre 0:0 RC Strasbourg
Ligue 1 1.3.2026 17:15 FC Lorient 2:2 AJ Auxerre

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AJ Auxerre Soupeři Celkem
Branky 0.97 1.38 2.35
Branky v 1. poločase 0.5 0.59 1.09
xG 1.2 1.42 2.62
Střely 10.74 12.24 22.98
Střely na bránu 3.47 4.82 8.29
Rohy 4.76 4.74 9.5
Žluté karty 1.97 2.44 4.41
Červené karty 0.21 0.15 0.36
Fauly 13.38 13.32 26.7
Držení míče 44.09% 55.91% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(20.59%)
7
(20.59%)
13
(38.24%)
13
(38.24%)
9
(26.47%)
11
(32.35%)
14
(41.18%)
4
(11.76%)
15
(44.12%)
7
(20.59%)
Soupeř více 17
(50%)
9
(26.47%)
21
(61.76%)
20
(58.82%)
21
(61.76%)
17
(50%)
14
(41.18%)
2
(5.88%)
19
(55.88%)
23
(67.65%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AJ Auxerre 16x
(47.06%)
8x
(23.53%)
5x
(14.71%)
5x
(14.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(23.53%)
12x
(35.29%)
8x
(23.53%)
5x
(14.71%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(14.71%)
8x
(23.53%)
5x
(14.71%)
6x
(17.65%)
8x
(23.53%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
AJ Auxerre dá gól 18x (52.94%)
Soupeř dá gól 26x (76.47%)
Oba týmy dají gól 15x (44.12%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (14.71%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (8.82%)
2 3 (8.82%)
3 1 (2.94%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (29.41%)
2 5 (14.71%)
3 2 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (14.71%)
Výhra - remíza 1 (2.94%)
Výhra - prohra 1 (2.94%)
Remíza - výhra 2 (5.88%)
Remíza - remíza 9 (26.47%)
Remíza - prohra 7 (20.59%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 9 (26.47%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (32.35%)
z toho výher 6 (54.55%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (52.94%)
z toho výher 1 (5.56%)
z toho remíz 1 (5.56%)
z toho proher 16 (88.89%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 1
3:0 1
3:1 3

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 2
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 3
0:3 2
1:2 2
1:3 2
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AJ Auxerre 13x
(38.24%)
21x
(61.76%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(14.71%)
29x
(85.29%)
4x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
32x
(94.12%)
7x
(20.59%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (14.71%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)