|
Stade Brestois 29 |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 16 | 3 (18.75%) | 5 (31.25%) | 8 (50%) |
| Ligue 1 | 22.8.2026 | 20:45 | Le Mans FC | 2:2 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 1:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | Paris FC | 4:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | FC Nantes | 1:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 3:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 14.3.2026 | 21:05 | AS Monaco FC | 2:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | FC Metz | 0:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 14.2.2026 | 19:00 | Lille OSC | 1:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 1.2.2026 | 17:15 | OGC Nice | 2:2 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 18.1.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:1 | Stade Brestois 29 |
| Statistika | Stade Brestois 29 | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1 | 1.81 | 2.81 |
| Branky v 1. poločase | 0.5 | 0.88 | 1.38 |
| xG | 1.06 | 1.69 | 2.75 |
| Střely | 9.13 | 15.13 | 24.26 |
| Střely na bránu | 2.88 | 5.5 | 8.38 |
| Rohy | 3.25 | 7.13 | 10.38 |
| Žluté karty | 1.69 | 1.44 | 3.13 |
| Červené karty | 0.13 | 0.13 | 0.26 |
| Fauly | 13.06 | 11.81 | 24.87 |
| Držení míče | 43% | 57% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 3 (18.75%) |
3 (18.75%) |
2 (12.5%) |
3 (18.75%) |
3 (18.75%) |
3 (18.75%) |
6 (37.5%) |
2 (12.5%) |
8 (50%) |
4 (25%) |
| Soupeř více | 8 (50%) |
8 (50%) |
14 (87.5%) |
13 (81.25%) |
13 (81.25%) |
13 (81.25%) |
6 (37.5%) |
2 (12.5%) |
7 (43.75%) |
11 (68.75%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois 29 | 6x (37.5%) |
5x (31.25%) |
4x (25%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (12.5%) |
5x (31.25%) |
4x (25%) |
4x (25%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
3x (18.75%) |
4x (25%) |
4x (25%) |
4x (25%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
| Stade Brestois 29 dá gól | 10x (62.5%) |
| Soupeř dá gól | 14x (87.5%) |
| Oba týmy dají gól | 8x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (18.75%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 2 (12.5%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| Výhra - Výhra | 1 (6.25%) |
| Výhra - remíza | 2 (12.5%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (6.25%) |
| Remíza - remíza | 2 (12.5%) |
| Remíza - prohra | 2 (12.5%) |
| Prohra - výhra | 1 (6.25%) |
| Prohra - remíza | 1 (6.25%) |
| Prohra - prohra | 6 (37.5%) |
| Počet zápasů | 6 (37.5%) |
| z toho výher | 2 (33.33%) |
| z toho remíz | 3 (50%) |
| z toho proher | 1 (16.67%) |
| Počet zápasů | 10 (62.5%) |
| z toho výher | 1 (10%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 7 (70%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois 29 | 9x (56.25%) |
7x (43.75%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
16x (100%) |
6x (37.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
16x (100%) |
16x (100%) |
4x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (37.5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |