|
Stade Brestois 29 |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 10 (30.3%) | 10 (30.3%) | 13 (39.39%) |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 20:45 | Stade Brestois 29 | 2:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 22.8.2026 | 20:45 | Le Mans FC | 2:2 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Stade Brestois 29 | 1:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 13.5.2026 | 19:00 | Stade Brestois 29 | 1:2 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 1:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | Paris FC | 4:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 24.4.2026 | 20:45 | Stade Brestois 29 | 3:3 | RC Lens |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | FC Nantes | 1:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 19:00 | Stade Brestois 29 | 3:4 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 3:0 | Stade Brestois 29 |
| Statistika | Stade Brestois 29 | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.3 | 1.55 | 2.85 |
| Branky v 1. poločase | 0.67 | 0.82 | 1.49 |
| xG | 1.28 | 1.48 | 2.76 |
| Střely | 11.79 | 13.33 | 25.12 |
| Střely na bránu | 3.76 | 4.42 | 8.18 |
| Rohy | 4.12 | 5.48 | 9.6 |
| Žluté karty | 1.64 | 1.73 | 3.37 |
| Červené karty | 0.09 | 0.12 | 0.21 |
| Fauly | 13.06 | 11.79 | 24.85 |
| Držení míče | 43.91% | 56.09% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (30.3%) |
9 (27.27%) |
12 (36.36%) |
13 (39.39%) |
15 (45.45%) |
13 (39.39%) |
11 (33.33%) |
3 (9.09%) |
18 (54.55%) |
9 (27.27%) |
| Soupeř více | 13 (39.39%) |
13 (39.39%) |
21 (63.64%) |
20 (60.61%) |
16 (48.48%) |
19 (57.58%) |
15 (45.45%) |
4 (12.12%) |
12 (36.36%) |
21 (63.64%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois 29 | 10x (30.3%) |
9x (27.27%) |
9x (27.27%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (27.27%) |
7x (21.21%) |
9x (27.27%) |
6x (18.18%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (6.06%) |
4x (12.12%) |
10x (30.3%) |
7x (21.21%) |
5x (15.15%) |
2x (6.06%) |
3x (9.09%) |
| Stade Brestois 29 dá gól | 23x (69.7%) |
| Soupeř dá gól | 24x (72.73%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (48.48%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (21.21%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 5 (15.15%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 3 (9.09%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Výhra - Výhra | 6 (18.18%) |
| Výhra - remíza | 3 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 6 (18.18%) |
| Remíza - prohra | 2 (6.06%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.03%) |
| Prohra - prohra | 11 (33.33%) |
| Počet zápasů | 16 (48.48%) |
| z toho výher | 9 (56.25%) |
| z toho remíz | 5 (31.25%) |
| z toho proher | 2 (12.5%) |
| Počet zápasů | 15 (45.45%) |
| z toho výher | 1 (6.67%) |
| z toho remíz | 3 (20%) |
| z toho proher | 11 (73.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois 29 | 11x (33.33%) |
22x (66.67%) |
5x (15.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (21.21%) |
26x (78.79%) |
9x (27.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
33x (100%) |
9x (27.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |