RB Leipzig - znak

RB Leipzig

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 9 (50%) 3 (16.67%) 6 (33.33%)

Poslední zápasy

Bundesliga 16.5.2026 15:30 SC Freiburg 4:1 RB Leipzig
Bundesliga 2.5.2026 18:30 Bayer 04 Leverkusen 4:1 RB Leipzig
Bundesliga 18.4.2026 18:30 Eintracht Frankfurt 1:3 RB Leipzig
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 15.3.2026 19:30 VfB Stuttgart 1:0 RB Leipzig
Bundesliga 1.3.2026 19:30 Hamburger SV 1:2 RB Leipzig
DFB-Pokal 11.2.2026 20:45 FC Bayern München 2:0 RB Leipzig
Bundesliga 8.2.2026 15:30 1. FC Köln 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 27.1.2026 20:30 FC St. Pauli 1:1 RB Leipzig
Bundesliga 24.1.2026 15:30 1. FC Heidenheim 0:3 RB Leipzig

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RB Leipzig Soupeři Celkem
Branky 1.67 1.33 3
Branky v 1. poločase 0.89 0.5 1.39
xG 1.57 1.41 2.98
Střely 14.17 12.78 26.95
Střely na bránu 4.89 4.06 8.95
Rohy 4.83 4.22 9.05
Žluté karty 1.89 1.33 3.22
Červené karty 0 0 0
Fauly 10.28 9 19.28
Držení míče 52.78% 47.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(50%)
6
(33.33%)
12
(66.67%)
10
(55.56%)
11
(61.11%)
10
(55.56%)
10
(55.56%)
0
(0%)
12
(66.67%)
10
(55.56%)
Soupeř více 6
(33.33%)
3
(16.67%)
6
(33.33%)
7
(38.89%)
4
(22.22%)
5
(27.78%)
6
(33.33%)
0
(0%)
4
(22.22%)
7
(38.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RB Leipzig 3x
(16.67%)
8x
(44.44%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
Soupeři 5x
(27.78%)
8x
(44.44%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.56%)
3x
(16.67%)
3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
3x
(16.67%)
1x
(5.56%)
RB Leipzig dá gól 15x (83.33%)
Soupeř dá gól 13x (72.22%)
Oba týmy dají gól 11x (61.11%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 0x (0%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (27.78%)
2 1 (5.56%)
3 2 (11.11%)
4+ 1 (5.56%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 3 (16.67%)
3 2 (11.11%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (33.33%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (16.67%)
Remíza - remíza 3 (16.67%)
Remíza - prohra 3 (16.67%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (61.11%)
z toho výher 8 (72.73%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (33.33%)
z toho výher 1 (16.67%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 5 (83.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 3
3:0 1
3:1 1
4:1 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:3 2
1:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RB Leipzig 2x
(11.11%)
16x
(88.89%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(22.22%)
14x
(77.78%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
7x
(38.89%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)