RB Leipzig - znak

RB Leipzig

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 22 (61.11%) 5 (13.89%) 9 (25%)

Poslední zápasy

Bundesliga 29.8.2026 15:30 RB Leipzig 3:0 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 16.5.2026 15:30 SC Freiburg 4:1 RB Leipzig
Bundesliga 9.5.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC St. Pauli
Bundesliga 2.5.2026 18:30 Bayer 04 Leverkusen 4:1 RB Leipzig
Bundesliga 24.4.2026 20:30 RB Leipzig 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 18.4.2026 18:30 Eintracht Frankfurt 1:3 RB Leipzig
Bundesliga 11.4.2026 15:30 RB Leipzig 1:0 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 20.3.2026 20:30 RB Leipzig 5:0 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 15.3.2026 19:30 VfB Stuttgart 1:0 RB Leipzig

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RB Leipzig Soupeři Celkem
Branky 2.06 1.25 3.31
Branky v 1. poločase 1.06 0.42 1.48
xG 1.81 1.36 3.17
Střely 15.83 12.17 28
Střely na bránu 6.33 3.94 10.27
Rohy 5.31 4.53 9.84
Žluté karty 1.58 1.56 3.14
Červené karty 0 0 0
Fauly 9.11 9.97 19.08
Držení míče 53.67% 46.33% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(61.11%)
17
(47.22%)
28
(77.78%)
26
(72.22%)
25
(69.44%)
20
(55.56%)
15
(41.67%)
0
(0%)
16
(44.44%)
20
(55.56%)
Soupeř více 9
(25%)
5
(13.89%)
8
(22.22%)
9
(25%)
6
(16.67%)
12
(33.33%)
16
(44.44%)
0
(0%)
18
(50%)
13
(36.11%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RB Leipzig 3x
(8.33%)
12x
(33.33%)
10x
(27.78%)
7x
(19.44%)
1x
(2.78%)
1x
(2.78%)
2x
(5.56%)
Soupeři 11x
(30.56%)
15x
(41.67%)
4x
(11.11%)
3x
(8.33%)
2x
(5.56%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.78%)
4x
(11.11%)
5x
(13.89%)
9x
(25%)
10x
(27.78%)
4x
(11.11%)
3x
(8.33%)
RB Leipzig dá gól 33x (91.67%)
Soupeř dá gól 25x (69.44%)
Oba týmy dají gól 23x (63.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (5.56%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (25%)
2 7 (19.44%)
3 3 (8.33%)
4+ 3 (8.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (5.56%)
2 4 (11.11%)
3 2 (5.56%)
4+ 1 (2.78%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 15 (41.67%)
Výhra - remíza 1 (2.78%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 6 (16.67%)
Remíza - remíza 4 (11.11%)
Remíza - prohra 4 (11.11%)
Prohra - výhra 1 (2.78%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 4 (11.11%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 26 (72.22%)
z toho výher 19 (73.08%)
z toho remíz 3 (11.54%)
z toho proher 4 (15.38%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (25%)
z toho výher 3 (33.33%)
z toho remíz 1 (11.11%)
z toho proher 5 (55.56%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 6
3:0 2
3:1 5
4:1 1
5:0 1
6:0 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 1
1:3 3
1:4 2
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RB Leipzig 2x
(5.56%)
34x
(94.44%)
12x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(22.22%)
28x
(77.78%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
36x
(100%)
18x
(50%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)