OGC Nice - znak

OGC Nice

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 3 (13.64%) 3 (13.64%) 16 (72.73%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AJ Auxerre 2:1 OGC Nice
Ligue 1 26.4.2026 20:45 Olympique de Marseille 1:1 OGC Nice
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 4.4.2026 17:00 RC Strasbourg 3:1 OGC Nice
Ligue 1 14.3.2026 19:00 Angers SCO 0:2 OGC Nice
Ligue 1 1.3.2026 15:00 Paris FC 1:0 OGC Nice
Ligue 1 15.2.2026 20:45 Olympique Lyonnais 2:0 OGC Nice
Evropská liga 29.1.2026 21:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:0 OGC Nice
Ligue 1 25.1.2026 15:00 FC Nantes 1:4 OGC Nice
Ligue 1 17.1.2026 19:00 Toulouse FC 5:1 OGC Nice

Průměrné statistiky na zápas

Statistika OGC Nice Soupeři Celkem
Branky 0.91 1.95 2.86
Branky v 1. poločase 0.59 1.09 1.68
xG 1.1 1.79 2.89
Střely 9.68 16.27 25.95
Střely na bránu 3.18 5.32 8.5
Rohy 4.73 5.5 10.23
Žluté karty 2.05 1.86 3.91
Červené karty 0.09 0.05 0.14
Fauly 12.45 12.32 24.77
Držení míče 45.82% 54.18% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 3
(13.64%)
4
(18.18%)
4
(18.18%)
5
(22.73%)
4
(18.18%)
9
(40.91%)
13
(59.09%)
2
(9.09%)
13
(59.09%)
8
(36.36%)
Soupeř více 16
(72.73%)
12
(54.55%)
18
(81.82%)
16
(72.73%)
18
(81.82%)
12
(54.55%)
8
(36.36%)
1
(4.55%)
9
(40.91%)
13
(59.09%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
OGC Nice 8x
(36.36%)
10x
(45.45%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(9.09%)
6x
(27.27%)
8x
(36.36%)
4x
(18.18%)
1x
(4.55%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(4.55%)
3x
(13.64%)
5x
(22.73%)
6x
(27.27%)
4x
(18.18%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
OGC Nice dá gól 14x (63.64%)
Soupeř dá gól 20x (90.91%)
Oba týmy dají gól 13x (59.09%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (4.55%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (4.55%)
2 1 (4.55%)
3 1 (4.55%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (31.82%)
2 6 (27.27%)
3 2 (9.09%)
4+ 1 (4.55%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (9.09%)
Výhra - remíza 1 (4.55%)
Výhra - prohra 1 (4.55%)
Remíza - výhra 1 (4.55%)
Remíza - remíza 2 (9.09%)
Remíza - prohra 3 (13.64%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 12 (54.55%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (31.82%)
z toho výher 3 (42.86%)
z toho remíz 1 (14.29%)
z toho proher 3 (42.86%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (63.64%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 1 (7.14%)
z toho proher 13 (92.86%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 1
2:1 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 1
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
0:3 1
1:2 4
1:3 3
1:4 1
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
OGC Nice 11x
(50%)
11x
(50%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(13.64%)
19x
(86.36%)
8x
(36.36%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
20x
(90.91%)
9x
(40.91%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (31.82%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)