Manchester United FC - znak

Manchester United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
42 19 (45.24%) 12 (28.57%) 11 (26.19%)

Poslední zápasy

Premier League 9.5.2026 16:00 Sunderland AFC 0:0 Manchester United FC
Premier League 3.5.2026 16:30 Manchester United FC 3:2 Liverpool FC
Premier League 27.4.2026 21:00 Manchester United FC 2:1 Brentford FC
Premier League 18.4.2026 21:00 Chelsea FC 0:1 Manchester United FC
Premier League 13.4.2026 21:00 Manchester United FC 1:2 Leeds United FC
Premier League 20.3.2026 21:00 AFC Bournemouth 2:2 Manchester United FC
Premier League 15.3.2026 15:00 Manchester United FC 3:1 Aston Villa FC
Premier League 4.3.2026 21:15 Newcastle United FC 2:1 Manchester United FC
Premier League 1.3.2026 15:00 Manchester United FC 2:1 Crystal Palace FC
Premier League 23.2.2026 21:00 Everton FC 0:1 Manchester United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Manchester United FC Soupeři Celkem
Branky 1.62 1.33 2.95
Branky v 1. poločase 0.62 0.5 1.12
xG 1.79 1.32 3.11
Střely 16.36 11.45 27.81
Střely na bránu 5.81 3.71 9.52
Rohy 4.74 4.88 9.62
Žluté karty 1.83 2.02 3.85
Červené karty 0.1 0.14 0.24
Fauly 10.14 11.38 21.52
Držení míče 53.52% 46.48% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 19
(45.24%)
14
(33.33%)
29
(69.05%)
27
(64.29%)
25
(59.52%)
17
(40.48%)
14
(33.33%)
3
(7.14%)
14
(33.33%)
28
(66.67%)
Soupeř více 11
(26.19%)
12
(28.57%)
13
(30.95%)
13
(30.95%)
11
(26.19%)
19
(45.24%)
15
(35.71%)
5
(11.9%)
23
(54.76%)
14
(33.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Manchester United FC 7x
(16.67%)
13x
(30.95%)
14x
(33.33%)
5x
(11.9%)
3x
(7.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(19.05%)
16x
(38.1%)
15x
(35.71%)
2x
(4.76%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.38%)
7x
(16.67%)
10x
(23.81%)
10x
(23.81%)
7x
(16.67%)
5x
(11.9%)
2x
(4.76%)
Manchester United FC dá gól 35x (83.33%)
Soupeř dá gól 34x (80.95%)
Oba týmy dají gól 28x (66.67%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 11x (26.19%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 12 (28.57%)
2 6 (14.29%)
3 1 (2.38%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (19.05%)
2 2 (4.76%)
3 1 (2.38%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (26.19%)
Výhra - remíza 3 (7.14%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 6 (14.29%)
Remíza - remíza 7 (16.67%)
Remíza - prohra 3 (7.14%)
Prohra - výhra 2 (4.76%)
Prohra - remíza 2 (4.76%)
Prohra - prohra 8 (19.05%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 23 (54.76%)
z toho výher 16 (69.57%)
z toho remíz 7 (30.43%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (42.86%)
z toho výher 3 (16.67%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 11 (61.11%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 4
2:1 5
3:1 1
3:2 4
4:1 1
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 5
2:2 5
4:4 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:3 1
1:2 4
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Manchester United FC 6x
(14.29%)
36x
(85.71%)
14x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(23.81%)
32x
(76.19%)
2x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
42x
(100%)
42x
(100%)
25x
(59.52%)
3x
(7.14%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (26.19%)
2 3 (7.14%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.38%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)