|
Manchester United FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 18 (50%) | 11 (30.56%) | 7 (19.44%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Sunderland AFC | 0:0 | Manchester United FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 16:30 | Manchester United FC | 3:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 27.4.2026 | 21:00 | Manchester United FC | 2:1 | Brentford FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 21:00 | Chelsea FC | 0:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 13.4.2026 | 21:00 | Manchester United FC | 1:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 20.3.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Manchester United FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Manchester United FC | 3:1 | Aston Villa FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 21:15 | Newcastle United FC | 2:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 15:00 | Manchester United FC | 2:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 23.2.2026 | 21:00 | Everton FC | 0:1 | Manchester United FC |
| Statistika | Manchester United FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.75 | 1.33 | 3.08 |
| Branky v 1. poločase | 0.72 | 0.44 | 1.16 |
| xG | 1.71 | 1.36 | 3.07 |
| Střely | 15.42 | 11.56 | 26.98 |
| Střely na bránu | 5.56 | 3.75 | 9.31 |
| Rohy | 4.72 | 4.97 | 9.69 |
| Žluté karty | 1.67 | 2.08 | 3.75 |
| Červené karty | 0.08 | 0.14 | 0.22 |
| Fauly | 10.28 | 11.06 | 21.34 |
| Držení míče | 52.03% | 47.97% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 18 (50%) |
14 (38.89%) |
24 (66.67%) |
22 (61.11%) |
20 (55.56%) |
13 (36.11%) |
11 (30.56%) |
2 (5.56%) |
13 (36.11%) |
22 (61.11%) |
| Soupeř více | 7 (19.44%) |
8 (22.22%) |
12 (33.33%) |
12 (33.33%) |
10 (27.78%) |
17 (47.22%) |
14 (38.89%) |
4 (11.11%) |
19 (52.78%) |
14 (38.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United FC | 4x (11.11%) |
12x (33.33%) |
12x (33.33%) |
5x (13.89%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (19.44%) |
14x (38.89%) |
12x (33.33%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.78%) |
5x (13.89%) |
8x (22.22%) |
9x (25%) |
6x (16.67%) |
5x (13.89%) |
2x (5.56%) |
| Manchester United FC dá gól | 32x (88.89%) |
| Soupeř dá gól | 29x (80.56%) |
| Oba týmy dají gól | 26x (72.22%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 10x (27.78%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (33.33%) |
| 2 | 5 (13.89%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 11 (30.56%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.33%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 5 (13.89%) |
| Remíza - remíza | 7 (19.44%) |
| Remíza - prohra | 2 (5.56%) |
| Prohra - výhra | 2 (5.56%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.78%) |
| Prohra - prohra | 5 (13.89%) |
| Počet zápasů | 22 (61.11%) |
| z toho výher | 15 (68.18%) |
| z toho remíz | 7 (31.82%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 13 (36.11%) |
| z toho výher | 3 (23.08%) |
| z toho remíz | 3 (23.08%) |
| z toho proher | 7 (53.85%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 4 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 4 |
| 4:4 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester United FC | 5x (13.89%) |
31x (86.11%) |
9x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (22.22%) |
28x (77.78%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
21x (58.33%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (19.44%) |
| 2 | 2 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | 0:1 | 2:3 |
| 2 | Manchester City FC | 35 | 22 | 8 | 5 | 72:32 | 74 | 2:0 | 3:0 |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | - | - |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | 3:2 | 1:2 |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | 3:1 | 2:1 |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 4:4 | 2:2 |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | 4:2 | - |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | 2:1 | 3:1 |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 2:1 | 0:1 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 0:1 | 0:1 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 3:2 | 1:1 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 2:0 | 0:0 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 1:0 | 2:1 |
| 14 | Crystal Palace FC | 35 | 11 | 11 | 13 | 38:44 | 44 | 2:1 | 1:2 |
| 15 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | - | 2:2 |
| 16 | Leeds United FC | 35 | 10 | 13 | 12 | 47:52 | 43 | 1:2 | 1:1 |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 35 | 9 | 10 | 16 | 45:54 | 37 | 2:0 | 2:2 |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 1:1 | 1:1 |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | 3:2 | 2:2 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | 1:1 | 1:4 |