SC Freiburg - znak

SC Freiburg

Počet zápasů Výher Remíz Proher
32 12 (37.5%) 8 (25%) 12 (37.5%)

Poslední zápasy

Bundesliga 10.5.2026 15:30 Hamburger SV 3:2 SC Freiburg
Bundesliga 3.5.2026 19:30 SC Freiburg 1:1 VfL Wolfsburg
Bundesliga 26.4.2026 17:30 Borussia Dortmund 4:0 SC Freiburg
Bundesliga 19.4.2026 15:30 SC Freiburg 2:1 1. FC Heidenheim
Bundesliga 12.4.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 0:1 SC Freiburg
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SC Freiburg 2:3 FC Bayern München
Bundesliga 22.3.2026 17:30 FC St. Pauli 1:2 SC Freiburg
Bundesliga 15.3.2026 17:30 SC Freiburg 0:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 7.3.2026 15:30 SC Freiburg 3:3 Bayer 04 Leverkusen
Bundesliga 1.3.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:0 SC Freiburg

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SC Freiburg Soupeři Celkem
Branky 1.41 1.66 3.07
Branky v 1. poločase 0.53 0.63 1.16
xG 1.38 1.49 2.87
Střely 12.5 13.69 26.19
Střely na bránu 4.22 4.53 8.75
Rohy 4.22 4.31 8.53
Žluté karty 1.44 2.06 3.5
Červené karty 0.09 0.09 0.18
Fauly 9.25 12.03 21.28
Držení míče 48.13% 51.87% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(37.5%)
8
(25%)
16
(50%)
14
(43.75%)
14
(43.75%)
13
(40.63%)
7
(21.88%)
3
(9.38%)
8
(25%)
13
(40.63%)
Soupeř více 12
(37.5%)
8
(25%)
16
(50%)
18
(56.25%)
15
(46.88%)
14
(43.75%)
20
(62.5%)
3
(9.38%)
23
(71.88%)
19
(59.38%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SC Freiburg 9x
(28.13%)
8x
(25%)
10x
(31.25%)
3x
(9.38%)
2x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.75%)
12x
(37.5%)
6x
(18.75%)
5x
(15.63%)
2x
(6.25%)
0x
(0%)
1x
(3.13%)
Celkem v zápase 2x
(6.25%)
4x
(12.5%)
6x
(18.75%)
9x
(28.13%)
6x
(18.75%)
2x
(6.25%)
3x
(9.38%)
SC Freiburg dá gól 23x (71.88%)
Soupeř dá gól 26x (81.25%)
Oba týmy dají gól 19x (59.38%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (18.75%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (28.13%)
2 1 (3.13%)
3 1 (3.13%)
4+ 1 (3.13%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (12.5%)
2 4 (12.5%)
3 2 (6.25%)
4+ 2 (6.25%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (21.88%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (3.13%)
Remíza - výhra 3 (9.38%)
Remíza - remíza 6 (18.75%)
Remíza - prohra 7 (21.88%)
Prohra - výhra 2 (6.25%)
Prohra - remíza 2 (6.25%)
Prohra - prohra 4 (12.5%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 14 (43.75%)
z toho výher 8 (57.14%)
z toho remíz 3 (21.43%)
z toho proher 3 (21.43%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (50%)
z toho výher 4 (25%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 9 (56.25%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 6
3:0 1
3:1 1
4:0 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 3
0:3 1
0:4 1
1:2 1
1:3 1
1:4 1
2:3 2
2:6 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Freiburg 6x
(18.75%)
26x
(81.25%)
4x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(12.5%)
28x
(87.5%)
4x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
32x
(100%)
31x
(96.88%)
12x
(37.5%)
1x
(3.13%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.25%)
2 1 (3.13%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.5%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Bundesliga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Bayern München 33 27 5 1 117:35 86 2:3 6:2
2 Borussia Dortmund 33 21 7 5 68:34 70 1:1 4:0
3 RB Leipzig 33 20 5 8 65:43 65 - 2:0
4 VfB Stuttgart 33 18 7 8 69:47 61 3:1 1:0
5 TSG 1899 Hoffenheim 33 18 7 8 65:48 61 1:1 3:0
6 Bayer 04 Leverkusen 33 17 7 9 67:46 58 3:3 2:0
7 SC Freiburg 33 12 8 13 47:56 44 - -
8 Eintracht Frankfurt 33 11 10 12 59:63 43 2:2 2:0
9 FC Augsburg 33 12 7 14 45:57 43 1:3 2:2
10 1. FSV Mainz 05 33 9 10 14 42:53 37 4:0 0:1
11 Hamburger SV 33 9 10 14 39:53 37 2:1 3:2
12 1. FC Union Berlin 33 9 9 15 40:58 36 0:1 0:0
13 VfL Borussia Mönchengladbach 33 8 11 14 38:53 35 2:1 0:0
14 1. FC Köln 33 7 11 15 48:58 32 2:1 4:1
15 SV Werder Bremen 33 8 8 17 37:58 32 1:0 0:3
16 VfL Wolfsburg 33 6 8 19 42:68 26 1:1 3:4
17 FC St. Pauli 33 6 8 19 28:57 26 2:1 1:2
18 1. FC Heidenheim 33 6 8 19 41:70 26 2:1 2:1