|
FC Internazionale Milano |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 27 (75%) | 4 (11.11%) | 5 (13.89%) |
| Serie A | 9.5.2026 | 18:00 | SS Lazio | 0:3 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 3.5.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 2:0 | Parma FC |
| Serie A | 26.4.2026 | 18:00 | Torino FC | 2:2 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 17.4.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 3:0 | Cagliari Calcio |
| Serie A | 12.4.2026 | 20:45 | Calcio Como | 3:4 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 5.4.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 5:2 | AS Roma |
| Serie A | 22.3.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:1 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 14.3.2026 | 15:00 | FC Internazionale Milano | 1:1 | Atalanta BC |
| Serie A | 8.3.2026 | 20:45 | AC Milan | 1:0 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 28.2.2026 | 20:45 | FC Internazionale Milano | 2:0 | Genoa CFC |
| Statistika | FC Internazionale Milano | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.36 | 0.86 | 3.22 |
| Branky v 1. poločase | 1 | 0.39 | 1.39 |
| xG | 1.94 | 1.02 | 2.96 |
| Střely | 17.28 | 8.94 | 26.22 |
| Střely na bránu | 6.06 | 2.86 | 8.92 |
| Rohy | 6.31 | 2.97 | 9.28 |
| Žluté karty | 1.69 | 1.58 | 3.27 |
| Červené karty | 0 | 0.11 | 0.11 |
| Fauly | 12.69 | 10.67 | 23.36 |
| Držení míče | 59.47% | 40.53% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 27 (75%) |
21 (58.33%) |
31 (86.11%) |
30 (83.33%) |
26 (72.22%) |
30 (83.33%) |
13 (36.11%) |
0 (0%) |
22 (61.11%) |
32 (88.89%) |
| Soupeř více | 5 (13.89%) |
5 (13.89%) |
5 (13.89%) |
4 (11.11%) |
5 (13.89%) |
3 (8.33%) |
15 (41.67%) |
4 (11.11%) |
14 (38.89%) |
3 (8.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 2x (5.56%) |
8x (22.22%) |
13x (36.11%) |
6x (16.67%) |
3x (8.33%) |
3x (8.33%) |
1x (2.78%) |
| Soupeři | 18x (50%) |
9x (25%) |
6x (16.67%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
6x (16.67%) |
10x (27.78%) |
7x (19.44%) |
5x (13.89%) |
4x (11.11%) |
4x (11.11%) |
| FC Internazionale Milano dá gól | 34x (94.44%) |
| Soupeř dá gól | 18x (50%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (44.44%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (19.44%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 9 (25%) |
| 3 | 5 (13.89%) |
| 4+ | 4 (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 18 (50%) |
| Výhra - remíza | 3 (8.33%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (22.22%) |
| Remíza - remíza | 1 (2.78%) |
| Remíza - prohra | 1 (2.78%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.78%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (11.11%) |
| Počet zápasů | 30 (83.33%) |
| z toho výher | 25 (83.33%) |
| z toho remíz | 4 (13.33%) |
| z toho proher | 1 (3.33%) |
| Počet zápasů | 6 (16.67%) |
| z toho výher | 2 (33.33%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 4 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 8 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 2 |
| 5:2 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Internazionale Milano | 1x (2.78%) |
35x (97.22%) |
15x (41.67%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 21x (58.33%) |
15x (41.67%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
16x (44.44%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 17 (47.22%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Internazionale Milano | 36 | 27 | 4 | 5 | 85:31 | 85 | - | - |
| 2 | SSC Napoli | 36 | 21 | 7 | 8 | 54:36 | 70 | 2:2 | 3:1 |
| 3 | Juventus FC | 36 | 19 | 11 | 6 | 59:30 | 68 | 3:2 | 4:3 |
| 4 | AS Roma | 36 | 21 | 4 | 11 | 55:31 | 67 | 5:2 | 0:1 |
| 5 | AC Milan | 36 | 19 | 10 | 7 | 50:32 | 67 | 0:1 | 1:0 |
| 6 | Calcio Como | 36 | 18 | 11 | 7 | 60:28 | 65 | 4:0 | 3:4 |
| 7 | Atalanta BC | 36 | 15 | 13 | 8 | 50:34 | 58 | 1:1 | 0:1 |
| 8 | Bologna FC | 36 | 15 | 7 | 14 | 45:43 | 52 | 3:1 | - |
| 9 | SS Lazio | 36 | 13 | 12 | 11 | 39:37 | 51 | 2:0 | 0:3 |
| 10 | Udinese Calcio | 36 | 14 | 8 | 14 | 45:46 | 50 | 1:2 | 0:1 |
| 11 | US Sassuolo Calcio | 36 | 14 | 7 | 15 | 44:46 | 49 | 2:1 | 0:5 |
| 12 | Torino FC | 36 | 12 | 8 | 16 | 41:59 | 44 | 5:0 | 2:2 |
| 13 | Parma FC | 36 | 10 | 12 | 14 | 27:45 | 42 | 2:0 | 0:2 |
| 14 | Genoa CFC | 36 | 10 | 11 | 15 | 40:48 | 41 | 2:0 | 1:2 |
| 15 | ACF Fiorentina | 36 | 8 | 14 | 14 | 38:49 | 38 | 3:0 | 1:1 |
| 16 | Cagliari Calcio | 36 | 9 | 10 | 17 | 36:51 | 37 | 3:0 | 0:2 |
| 17 | U.S. Lecce | 36 | 8 | 8 | 20 | 24:48 | 32 | 1:0 | 0:2 |
| 18 | US Cremonese | 36 | 7 | 10 | 19 | 30:53 | 31 | 4:1 | 0:2 |
| 19 | Hellas Verona FC | 36 | 3 | 11 | 22 | 24:58 | 20 | - | 1:2 |
| 20 | AC Pisa 1909 | 36 | 2 | 12 | 22 | 25:66 | 18 | 6:2 | 0:2 |