Bologna FC - znak

Bologna FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 14 (40%) 7 (20%) 14 (40%)

Poslední zápasy

Serie A 3.5.2026 12:30 Bologna FC 0:0 Cagliari Calcio
Serie A 25.4.2026 18:00 Bologna FC 0:2 AS Roma
Serie A 19.4.2026 20:45 Juventus FC 2:0 Bologna FC
Serie A 12.4.2026 18:00 Bologna FC 2:0 U.S. Lecce
Serie A 5.4.2026 15:00 US Cremonese 1:2 Bologna FC
Serie A 22.3.2026 15:00 Bologna FC 0:2 SS Lazio
Serie A 15.3.2026 15:00 US Sassuolo Calcio 0:1 Bologna FC
Serie A 8.3.2026 15:00 Bologna FC 1:2 Hellas Verona FC
Serie A 2.3.2026 18:30 AC Pisa 1909 0:1 Bologna FC
Serie A 23.2.2026 20:45 Bologna FC 1:0 Udinese Calcio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Bologna FC Soupeři Celkem
Branky 1.2 1.17 2.37
Branky v 1. poločase 0.49 0.43 0.92
xG 1.4 1.15 2.55
Střely 13.14 10.11 23.25
Střely na bránu 3.77 3.74 7.51
Rohy 4.66 4.23 8.89
Žluté karty 1.71 1.89 3.6
Červené karty 0.17 0.14 0.31
Fauly 13.26 14.6 27.86
Držení míče 55.63% 44.37% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(40%)
8
(22.86%)
23
(65.71%)
24
(68.57%)
16
(45.71%)
17
(48.57%)
11
(31.43%)
4
(11.43%)
13
(37.14%)
26
(74.29%)
Soupeř více 14
(40%)
7
(20%)
11
(31.43%)
10
(28.57%)
15
(42.86%)
14
(40%)
14
(40%)
3
(8.57%)
21
(60%)
9
(25.71%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Bologna FC 11x
(31.43%)
11x
(31.43%)
9x
(25.71%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(31.43%)
11x
(31.43%)
9x
(25.71%)
4x
(11.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.71%)
8x
(22.86%)
10x
(28.57%)
7x
(20%)
6x
(17.14%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
Bologna FC dá gól 24x (68.57%)
Soupeř dá gól 24x (68.57%)
Oba týmy dají gól 15x (42.86%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.43%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (22.86%)
2 4 (11.43%)
3 1 (2.86%)
4+ 1 (2.86%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (20%)
2 6 (17.14%)
3 1 (2.86%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (17.14%)
Výhra - remíza 1 (2.86%)
Výhra - prohra 1 (2.86%)
Remíza - výhra 8 (22.86%)
Remíza - remíza 6 (17.14%)
Remíza - prohra 6 (17.14%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (20%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (45.71%)
z toho výher 11 (68.75%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 2 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (48.57%)
z toho výher 3 (17.65%)
z toho remíz 2 (11.76%)
z toho proher 12 (70.59%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 3
2:1 3
3:0 1
3:1 1
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 4
0:3 1
1:2 2
1:3 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Bologna FC 7x
(20%)
28x
(80%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(37.14%)
22x
(62.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
31x
(88.57%)
5x
(14.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.57%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 - 3:1
2 SSC Napoli 35 21 7 7 52:33 70 2:0 -
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 0:1 2:0
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 0:2 1:0
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 0:3 1:0
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 1:0 1:1
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 0:2 -
8 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 0:2 1:1
9 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 1:0 0:3
10 Bologna FC 35 14 7 14 42:41 49 - -
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 1:1 0:1
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 0:0 1:2
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 0:1 1:3
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 2:1 3:2
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 1:2 2:2
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 0:0 0:2
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 2:0 2:2
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 1:3 1:2
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 1:2 2:3
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 4:0 0:1