Bologna FC - znak

Bologna FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
56 22 (39.29%) 15 (26.79%) 19 (33.93%)

Poslední zápasy

Serie A 31.8.2026 20:45 Atalanta BC 1:0 Bologna FC
Serie A 24.8.2026 18:30 Bologna FC 0:1 SS Lazio
Serie A 23.5.2026 18:00 Bologna FC 3:3 FC Internazionale Milano
Serie A 17.5.2026 18:00 Atalanta BC 0:1 Bologna FC
Serie A 11.5.2026 20:45 SSC Napoli 2:3 Bologna FC
Serie A 3.5.2026 12:30 Bologna FC 0:0 Cagliari Calcio
Serie A 25.4.2026 18:00 Bologna FC 0:2 AS Roma
Serie A 19.4.2026 20:45 Juventus FC 2:0 Bologna FC
Evropská liga 16.4.2026 21:00 Aston Villa FC 4:0 Bologna FC
Serie A 12.4.2026 18:00 Bologna FC 2:0 U.S. Lecce

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Bologna FC Soupeři Celkem
Branky 1.3 1.25 2.55
Branky v 1. poločase 0.57 0.54 1.11
xG 1.55 1.12 2.67
Střely 14.23 9.8 24.03
Střely na bránu 4.52 3.8 8.32
Rohy 5.21 4.25 9.46
Žluté karty 1.77 1.79 3.56
Červené karty 0.13 0.12 0.25
Fauly 13.84 14.23 28.07
Držení míče 55.13% 44.87% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(39.29%)
16
(28.57%)
38
(67.86%)
38
(67.86%)
31
(55.36%)
29
(51.79%)
19
(33.93%)
5
(8.93%)
27
(48.21%)
42
(75%)
Soupeř více 19
(33.93%)
13
(23.21%)
17
(30.36%)
15
(26.79%)
20
(35.71%)
23
(41.07%)
21
(37.5%)
5
(8.93%)
28
(50%)
13
(23.21%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Bologna FC 16x
(28.57%)
18x
(32.14%)
13x
(23.21%)
7x
(12.5%)
2x
(3.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(26.79%)
21x
(37.5%)
12x
(21.43%)
7x
(12.5%)
1x
(1.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(5.36%)
12x
(21.43%)
15x
(26.79%)
11x
(19.64%)
9x
(16.07%)
4x
(7.14%)
2x
(3.57%)
Bologna FC dá gól 40x (71.43%)
Soupeř dá gól 41x (73.21%)
Oba týmy dají gól 28x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (14.29%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 14 (25%)
2 4 (7.14%)
3 3 (5.36%)
4+ 1 (1.79%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (16.07%)
2 8 (14.29%)
3 1 (1.79%)
4+ 1 (1.79%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (17.86%)
Výhra - remíza 5 (8.93%)
Výhra - prohra 1 (1.79%)
Remíza - výhra 11 (19.64%)
Remíza - remíza 9 (16.07%)
Remíza - prohra 7 (12.5%)
Prohra - výhra 1 (1.79%)
Prohra - remíza 1 (1.79%)
Prohra - prohra 11 (19.64%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 25 (44.64%)
z toho výher 17 (68%)
z toho remíz 6 (24%)
z toho proher 2 (8%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 28 (50%)
z toho výher 5 (17.86%)
z toho remíz 6 (21.43%)
z toho proher 17 (60.71%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 3
2:1 6
3:0 2
3:1 1
3:2 2
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 7
2:2 3
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 5
0:3 1
0:4 1
1:2 2
1:3 3
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Bologna FC 6x
(10.71%)
50x
(89.29%)
7x
(12.5%)
2x
(3.57%)
1x
(1.79%)
0x
(0%)
Soupeři 24x
(42.86%)
32x
(57.14%)
2x
(3.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
56x
(100%)
51x
(91.07%)
12x
(21.43%)
3x
(5.36%)
1x
(1.79%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (16.07%)
2 4 (7.14%)
3 1 (1.79%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (3.57%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)