SS Lazio - znak

SS Lazio

Počet zápasů Výher Remíz Proher
42 14 (33.33%) 16 (38.1%) 12 (28.57%)

Poslední zápasy

Serie A 9.5.2026 18:00 SS Lazio 0:3 FC Internazionale Milano
Serie A 4.5.2026 18:30 US Cremonese 1:2 SS Lazio
Serie A 27.4.2026 20:45 SS Lazio 3:3 Udinese Calcio
Coppa Italia 22.4.2026 21:00 Atalanta BC 1:1 SS Lazio
Serie A 18.4.2026 18:00 SSC Napoli 0:2 SS Lazio
Serie A 13.4.2026 20:45 ACF Fiorentina 1:0 SS Lazio
Serie A 4.4.2026 20:45 SS Lazio 1:1 Parma FC
Serie A 22.3.2026 15:00 Bologna FC 0:2 SS Lazio
Serie A 15.3.2026 20:45 SS Lazio 1:0 AC Milan
Serie A 9.3.2026 20:45 SS Lazio 2:1 US Sassuolo Calcio

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SS Lazio Soupeři Celkem
Branky 1.1 1.05 2.15
Branky v 1. poločase 0.33 0.48 0.81
xG 1.27 1.44 2.71
Střely 11.17 13.5 24.67
Střely na bránu 4 4.1 8.1
Rohy 3.9 4.19 8.09
Žluté karty 1.9 2.4 4.3
Červené karty 0.19 0.07 0.26
Fauly 10.26 14.64 24.9
Držení míče 50.14% 49.86% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(33.33%)
8
(19.05%)
18
(42.86%)
14
(33.33%)
15
(35.71%)
19
(45.24%)
12
(28.57%)
5
(11.9%)
6
(14.29%)
19
(45.24%)
Soupeř více 12
(28.57%)
14
(33.33%)
23
(54.76%)
26
(61.9%)
17
(40.48%)
21
(50%)
19
(45.24%)
2
(4.76%)
33
(78.57%)
21
(50%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SS Lazio 17x
(40.48%)
10x
(23.81%)
10x
(23.81%)
4x
(9.52%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(38.1%)
12x
(28.57%)
10x
(23.81%)
4x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(11.9%)
10x
(23.81%)
14x
(33.33%)
5x
(11.9%)
5x
(11.9%)
1x
(2.38%)
2x
(4.76%)
SS Lazio dá gól 25x (59.52%)
Soupeř dá gól 26x (61.9%)
Oba týmy dají gól 14x (33.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (16.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (19.05%)
2 4 (9.52%)
3 1 (2.38%)
4+ 1 (2.38%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (11.9%)
2 5 (11.9%)
3 2 (4.76%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (14.29%)
Výhra - remíza 2 (4.76%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 7 (16.67%)
Remíza - remíza 10 (23.81%)
Remíza - prohra 3 (7.14%)
Prohra - výhra 1 (2.38%)
Prohra - remíza 4 (9.52%)
Prohra - prohra 9 (21.43%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (45.24%)
z toho výher 13 (68.42%)
z toho remíz 6 (31.58%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 18 (42.86%)
z toho výher 1 (5.56%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 12 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
2:1 2
3:0 1
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 5
2:2 4
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 5
0:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SS Lazio 12x
(28.57%)
30x
(71.43%)
4x
(9.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(16.67%)
35x
(83.33%)
3x
(7.14%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
42x
(100%)
39x
(92.86%)
10x
(23.81%)
2x
(4.76%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (11.9%)
2 1 (2.38%)
3 0 (0%)