|
Crystal Palace FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 11 (31.43%) | 11 (31.43%) | 13 (37.14%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 20.4.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | West Ham United FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 0:0 | Leeds United FC |
| Premier League | 5.3.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:3 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 1.3.2026 | 15:00 | Manchester United FC | 2:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 22.2.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 1:0 | Wolverhampton Wanderers FC |
| Premier League | 11.2.2026 | 20:40 | Crystal Palace FC | 2:3 | Burnley FC |
| Statistika | Crystal Palace FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.09 | 1.26 | 2.35 |
| Branky v 1. poločase | 0.54 | 0.6 | 1.14 |
| xG | 1.33 | 1.37 | 2.7 |
| Střely | 11.74 | 11.4 | 23.14 |
| Střely na bránu | 3.77 | 4.23 | 8 |
| Rohy | 4.23 | 5.06 | 9.29 |
| Žluté karty | 2 | 1.83 | 3.83 |
| Červené karty | 0.06 | 0.11 | 0.17 |
| Fauly | 10.63 | 9.37 | 20 |
| Držení míče | 46.63% | 53.37% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (31.43%) |
11 (31.43%) |
16 (45.71%) |
17 (48.57%) |
15 (42.86%) |
14 (40%) |
18 (51.43%) |
2 (5.71%) |
22 (62.86%) |
12 (34.29%) |
| Soupeř více | 13 (37.14%) |
10 (28.57%) |
18 (51.43%) |
15 (42.86%) |
15 (42.86%) |
17 (48.57%) |
8 (22.86%) |
4 (11.43%) |
9 (25.71%) |
22 (62.86%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 11x (31.43%) |
13x (37.14%) |
8x (22.86%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (34.29%) |
10x (28.57%) |
6x (17.14%) |
6x (17.14%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 6x (17.14%) |
5x (14.29%) |
6x (17.14%) |
11x (31.43%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
| Crystal Palace FC dá gól | 24x (68.57%) |
| Soupeř dá gól | 23x (65.71%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (51.43%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (8.57%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 3 (8.57%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (17.14%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.71%) |
| Výhra - prohra | 3 (8.57%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.43%) |
| Remíza - remíza | 8 (22.86%) |
| Remíza - prohra | 2 (5.71%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.86%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.86%) |
| Prohra - prohra | 8 (22.86%) |
| Počet zápasů | 16 (45.71%) |
| z toho výher | 9 (56.25%) |
| z toho remíz | 2 (12.5%) |
| z toho proher | 5 (31.25%) |
| Počet zápasů | 13 (37.14%) |
| z toho výher | 2 (15.38%) |
| z toho remíz | 3 (23.08%) |
| z toho proher | 8 (61.54%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 7x (20%) |
28x (80%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (17.14%) |
29x (82.86%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
33x (94.29%) |
9x (25.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.71%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.71%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal FC | 36 | 24 | 7 | 5 | 68:26 | 79 | - | 1:0 |
| 2 | Manchester City FC | 35 | 22 | 8 | 5 | 72:32 | 74 | 0:3 | - |
| 3 | Manchester United FC | 36 | 18 | 11 | 7 | 63:48 | 65 | 1:2 | 2:1 |
| 4 | Liverpool FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 60:48 | 59 | 2:1 | 3:1 |
| 5 | Aston Villa FC | 36 | 17 | 8 | 11 | 50:46 | 59 | 0:0 | 0:3 |
| 6 | AFC Bournemouth | 36 | 13 | 16 | 7 | 56:52 | 55 | 3:3 | 3:0 |
| 7 | Brighton and Hove Albion FC | 36 | 14 | 11 | 11 | 52:42 | 53 | 0:0 | 0:1 |
| 8 | Brentford FC | 36 | 14 | 9 | 13 | 52:49 | 51 | 2:0 | - |
| 9 | Chelsea FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 55:49 | 49 | 1:3 | 0:0 |
| 10 | Everton FC | 36 | 13 | 10 | 13 | 46:46 | 49 | 2:2 | 2:1 |
| 11 | Fulham FC | 36 | 14 | 6 | 16 | 44:50 | 48 | 1:1 | 1:2 |
| 12 | Sunderland AFC | 36 | 12 | 12 | 12 | 37:46 | 48 | 0:0 | 2:1 |
| 13 | Newcastle United FC | 36 | 13 | 7 | 16 | 50:52 | 46 | 2:1 | 2:0 |
| 14 | Leeds United FC | 36 | 10 | 14 | 12 | 48:53 | 44 | 0:0 | 4:1 |
| 15 | Crystal Palace FC | 35 | 11 | 11 | 13 | 38:44 | 44 | - | - |
| 16 | Nottingham Forest FC | 36 | 11 | 10 | 15 | 45:47 | 43 | 1:1 | 1:1 |
| 17 | Tottenham Hotspur FC | 36 | 9 | 11 | 16 | 46:55 | 38 | 0:1 | 1:3 |
| 18 | West Ham United FC | 36 | 9 | 9 | 18 | 42:62 | 36 | 0:0 | 1:2 |
| 19 | Burnley FC | 36 | 4 | 9 | 23 | 37:73 | 21 | 2:3 | 0:1 |
| 20 | Wolverhampton Wanderers FC | 36 | 3 | 9 | 24 | 25:66 | 18 | 1:0 | 0:2 |