|
FC Famalicão |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 32 | 14 (43.75%) | 10 (31.25%) | 8 (25%) |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 19:00 | FC Famalicão | 2:2 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 0:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | SC Braga | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 10.4.2026 | 21:45 | FC Famalicão | 1:1 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 16:30 | FC Famalicão | 1:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 16:30 | Vitória SC | 1:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 6.3.2026 | 21:15 | FC Famalicão | 1:0 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 1.3.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:0 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 23.2.2026 | 21:15 | FC Famalicão | 2:0 | Casa Pia AC |
| Statistika | FC Famalicão | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.28 | 0.91 | 2.19 |
| Branky v 1. poločase | 0.47 | 0.41 | 0.88 |
| xG | 1.41 | 1.24 | 2.65 |
| Střely | 12.28 | 10.78 | 23.06 |
| Střely na bránu | 4.38 | 3.81 | 8.19 |
| Rohy | 5.09 | 5 | 10.09 |
| Žluté karty | 2.53 | 2.22 | 4.75 |
| Červené karty | 0.06 | 0.13 | 0.19 |
| Fauly | 16.09 | 16.53 | 32.62 |
| Držení míče | 51.09% | 48.91% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 14 (43.75%) |
7 (21.88%) |
21 (65.63%) |
17 (53.13%) |
18 (56.25%) |
15 (46.88%) |
15 (46.88%) |
2 (6.25%) |
17 (53.13%) |
18 (56.25%) |
| Soupeř více | 8 (25%) |
6 (18.75%) |
11 (34.38%) |
14 (43.75%) |
12 (37.5%) |
15 (46.88%) |
11 (34.38%) |
4 (12.5%) |
13 (40.63%) |
13 (40.63%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Famalicão | 8x (25%) |
12x (37.5%) |
8x (25%) |
3x (9.38%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (46.88%) |
9x (28.13%) |
6x (18.75%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (9.38%) |
11x (34.38%) |
5x (15.63%) |
5x (15.63%) |
6x (18.75%) |
2x (6.25%) |
0x (0%) |
| FC Famalicão dá gól | 24x (75%) |
| Soupeř dá gól | 17x (53.13%) |
| Oba týmy dají gól | 12x (37.5%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (15.63%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (25%) |
| 2 | 3 (9.38%) |
| 3 | 2 (6.25%) |
| 4+ | 1 (3.13%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (21.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (3.13%) |
| Výhra - Výhra | 6 (18.75%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.13%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (25%) |
| Remíza - remíza | 6 (18.75%) |
| Remíza - prohra | 5 (15.63%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (9.38%) |
| Prohra - prohra | 3 (9.38%) |
| Počet zápasů | 17 (53.13%) |
| z toho výher | 13 (76.47%) |
| z toho remíz | 2 (11.76%) |
| z toho proher | 2 (11.76%) |
| Počet zápasů | 12 (37.5%) |
| z toho výher | 1 (8.33%) |
| z toho remíz | 5 (41.67%) |
| z toho proher | 6 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Famalicão | 7x (21.88%) |
25x (78.13%) |
5x (15.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (28.13%) |
23x (71.88%) |
4x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
32x (100%) |
29x (90.63%) |
9x (28.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65:18 | 85 | 0:1 | 2:2 |
| 2 | Sporting CP | 32 | 23 | 7 | 2 | 82:23 | 76 | 1:2 | 1:0 |
| 3 | SL Benfica | 32 | 22 | 10 | 0 | 69:22 | 76 | 2:2 | 1:0 |
| 4 | SC Braga | 32 | 16 | 9 | 7 | 60:32 | 57 | 1:2 | 2:2 |
| 5 | FC Famalicão | 32 | 14 | 10 | 8 | 41:29 | 52 | - | - |
| 6 | Gil Vicente FC | 32 | 13 | 11 | 8 | 46:32 | 50 | 0:0 | 5:0 |
| 7 | Vitória SC | 32 | 12 | 6 | 14 | 39:48 | 42 | 2:0 | 1:2 |
| 8 | Moreirense FC | 32 | 12 | 6 | 14 | 37:47 | 42 | 1:1 | 2:2 |
| 9 | GD Estoril Praia | 33 | 10 | 9 | 14 | 53:54 | 39 | 4:0 | 0:1 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35:51 | 39 | - | 1:0 |
| 11 | FC Arouca | 32 | 10 | 6 | 16 | 41:62 | 36 | 1:0 | 1:1 |
| 12 | Rio Ave FC | 32 | 8 | 11 | 13 | 33:52 | 35 | 0:0 | 0:0 |
| 13 | CD Santa Clara | 32 | 8 | 9 | 15 | 30:40 | 33 | 3:0 | 0:1 |
| 14 | CD Nacional | 32 | 8 | 7 | 17 | 35:43 | 31 | 1:0 | 0:1 |
| 15 | Estrela Amadora | 32 | 6 | 10 | 16 | 36:54 | 28 | 2:3 | - |
| 16 | Casa Pia AC | 32 | 5 | 11 | 16 | 29:56 | 26 | 2:0 | 1:1 |
| 17 | CD Tondela | 32 | 5 | 10 | 17 | 24:52 | 25 | 3:0 | 0:1 |
| 18 | AVS Futebol SAD | 33 | 3 | 11 | 19 | 27:67 | 20 | 3:1 | 0:1 |