|
FC Famalicão |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 15 (42.86%) | 10 (28.57%) | 10 (28.57%) |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 19:00 | FC Famalicão | 2:2 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 0:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | SC Braga | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 10.4.2026 | 21:45 | FC Famalicão | 1:1 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 16:30 | FC Famalicão | 1:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 16:30 | Vitória SC | 1:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 6.3.2026 | 21:15 | FC Famalicão | 1:0 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 1.3.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:0 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 23.2.2026 | 21:15 | FC Famalicão | 2:0 | Casa Pia AC |
| Statistika | FC Famalicão | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.29 | 1.03 | 2.32 |
| Branky v 1. poločase | 0.49 | 0.46 | 0.95 |
| xG | 1.42 | 1.24 | 2.66 |
| Střely | 12.69 | 10.74 | 23.43 |
| Střely na bránu | 4.34 | 3.86 | 8.2 |
| Rohy | 5.31 | 5.03 | 10.34 |
| Žluté karty | 2.49 | 2.4 | 4.89 |
| Červené karty | 0.09 | 0.14 | 0.23 |
| Fauly | 15.86 | 16.63 | 32.49 |
| Držení míče | 50.97% | 49.03% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (42.86%) |
8 (22.86%) |
22 (62.86%) |
18 (51.43%) |
19 (54.29%) |
17 (48.57%) |
16 (45.71%) |
2 (5.71%) |
17 (48.57%) |
20 (57.14%) |
| Soupeř více | 10 (28.57%) |
8 (22.86%) |
13 (37.14%) |
14 (40%) |
13 (37.14%) |
16 (45.71%) |
13 (37.14%) |
4 (11.43%) |
16 (45.71%) |
14 (40%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Famalicão | 8x (22.86%) |
14x (40%) |
9x (25.71%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (42.86%) |
10x (28.57%) |
7x (20%) |
1x (2.86%) |
1x (2.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (8.57%) |
11x (31.43%) |
5x (14.29%) |
7x (20%) |
6x (17.14%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
| FC Famalicão dá gól | 27x (77.14%) |
| Soupeř dá gól | 20x (57.14%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (42.86%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (14.29%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25.71%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| Výhra - Výhra | 7 (20%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.86%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (22.86%) |
| Remíza - remíza | 6 (17.14%) |
| Remíza - prohra | 5 (14.29%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (8.57%) |
| Prohra - prohra | 5 (14.29%) |
| Počet zápasů | 18 (51.43%) |
| z toho výher | 14 (77.78%) |
| z toho remíz | 2 (11.11%) |
| z toho proher | 2 (11.11%) |
| Počet zápasů | 14 (40%) |
| z toho výher | 1 (7.14%) |
| z toho remíz | 5 (35.71%) |
| z toho proher | 8 (57.14%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Famalicão | 7x (20%) |
28x (80%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (28.57%) |
25x (71.43%) |
4x (11.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
32x (91.43%) |
9x (25.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (17.14%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |