Sparta Rotterdam - znak

Sparta Rotterdam

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 12 (36.36%) 7 (21.21%) 14 (42.42%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Twente 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 3.5.2026 16:45 Sparta Rotterdam 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 22.4.2026 20:00 SC Telstar 4:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 11.4.2026 18:45 Sparta Rotterdam 0:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 5.4.2026 16:45 NAC Breda 0:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 21.3.2026 18:45 Sparta Rotterdam 2:0 FC Volendam
Eredivisie 14.3.2026 21:00 AFC Ajax 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 8.3.2026 12:15 Sparta Rotterdam 1:1 PEC Zwolle
Eredivisie 28.2.2026 16:30 SC Heerenveen 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 22.2.2026 16:45 AZ Alkmaar 3:1 Sparta Rotterdam

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sparta Rotterdam Soupeři Celkem
Branky 1.15 1.79 2.94
Branky v 1. poločase 0.45 0.52 0.97
xG 1.45 1.82 3.27
Střely 12.82 15.97 28.79
Střely na bránu 4.39 6 10.39
Rohy 4.55 6.79 11.34
Žluté karty 1.76 2.03 3.79
Červené karty 0.06 0.06 0.12
Fauly 9.79 10.73 20.52
Držení míče 46.82% 53.18% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(36.36%)
11
(33.33%)
12
(36.36%)
12
(36.36%)
11
(33.33%)
10
(30.3%)
11
(33.33%)
2
(6.06%)
14
(42.42%)
10
(30.3%)
Soupeř více 14
(42.42%)
10
(30.3%)
21
(63.64%)
19
(57.58%)
20
(60.61%)
23
(69.7%)
16
(48.48%)
2
(6.06%)
19
(57.58%)
21
(63.64%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sparta Rotterdam 9x
(27.27%)
14x
(42.42%)
7x
(21.21%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(33.33%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
7x
(21.21%)
8x
(24.24%)
5x
(15.15%)
7x
(21.21%)
1x
(3.03%)
4x
(12.12%)
Sparta Rotterdam dá gól 24x (72.73%)
Soupeř dá gól 22x (66.67%)
Oba týmy dají gól 14x (42.42%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.12%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 4 (12.12%)
3 1 (3.03%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 3 (9.09%)
3 3 (9.09%)
4+ 5 (15.15%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (27.27%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (9.09%)
Remíza - remíza 4 (12.12%)
Remíza - prohra 5 (15.15%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (3.03%)
Prohra - prohra 9 (27.27%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (51.52%)
z toho výher 12 (70.59%)
z toho remíz 4 (23.53%)
z toho proher 1 (5.88%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (45.45%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (13.33%)
z toho proher 13 (86.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
2:1 1
3:0 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 2
0:4 3
1:2 1
1:3 2
1:4 1
1:5 1
1:6 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sparta Rotterdam 7x
(21.21%)
26x
(78.79%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(6.06%)
31x
(93.94%)
11x
(33.33%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
22x
(66.67%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (27.27%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)

Eredivisie - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 PSV Eindhoven 33 26 3 4 96:44 81 0:2 6:1
2 Feyenoord 33 18 8 7 68:44 62 0:4 3:4
3 FC Twente 33 15 13 5 58:35 58 1:5 4:0
4 NEC Nijmegen 33 15 11 7 75:52 56 1:1 3:1
5 AFC Ajax 33 14 13 6 62:41 55 3:3 4:0
6 AZ Alkmaar 33 14 9 10 55:48 51 0:1 3:1
7 FC Utrecht 33 14 8 11 53:42 50 2:1 0:1
8 SC Heerenveen 33 14 8 11 57:53 50 0:3 2:1
9 FC Groningen 33 13 6 14 47:44 45 2:0 0:2
10 Sparta Rotterdam 33 12 7 14 38:59 43 - -
11 Fortuna Sittard 33 11 6 16 49:61 39 1:1 2:2
12 Go Ahead Eagles 33 8 14 11 53:51 38 2:2 0:3
13 PEC Zwolle 33 9 10 14 44:69 37 1:1 1:0
14 AS Excelsior 33 9 8 16 40:54 35 - 0:1
15 SC Telstar 33 8 10 15 47:54 34 1:0 4:1
16 FC Volendam 33 8 8 17 34:53 32 2:0 0:1
17 NAC Breda 33 6 10 17 32:55 28 1:0 0:0
18 Heracles Almelo 33 5 4 24 34:83 19 2:0 3:0