Sparta Rotterdam - znak

Sparta Rotterdam

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 12 (33.33%) 8 (22.22%) 16 (44.44%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 FC Twente 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 3.5.2026 16:45 Sparta Rotterdam 2:2 Go Ahead Eagles
Eredivisie 22.4.2026 20:00 SC Telstar 4:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 11.4.2026 18:45 Sparta Rotterdam 0:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 5.4.2026 16:45 NAC Breda 0:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 21.3.2026 18:45 Sparta Rotterdam 2:0 FC Volendam
Eredivisie 14.3.2026 21:00 AFC Ajax 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 8.3.2026 12:15 Sparta Rotterdam 1:1 PEC Zwolle
Eredivisie 28.2.2026 16:30 SC Heerenveen 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 22.2.2026 16:45 AZ Alkmaar 3:1 Sparta Rotterdam

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sparta Rotterdam Soupeři Celkem
Branky 1.14 1.81 2.95
Branky v 1. poločase 0.47 0.56 1.03
xG 1.46 1.87 3.33
Střely 12.94 16.81 29.75
Střely na bránu 4.56 6.14 10.7
Rohy 4.39 6.86 11.25
Žluté karty 1.64 1.94 3.58
Červené karty 0.06 0.06 0.12
Fauly 9.78 10.58 20.36
Držení míče 46.81% 53.19% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(33.33%)
11
(30.56%)
13
(36.11%)
13
(36.11%)
12
(33.33%)
11
(30.56%)
11
(30.56%)
2
(5.56%)
16
(44.44%)
12
(33.33%)
Soupeř více 16
(44.44%)
11
(30.56%)
23
(63.89%)
21
(58.33%)
22
(61.11%)
25
(69.44%)
18
(50%)
2
(5.56%)
20
(55.56%)
22
(61.11%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sparta Rotterdam 9x
(25%)
17x
(47.22%)
7x
(19.44%)
2x
(5.56%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(30.56%)
7x
(19.44%)
5x
(13.89%)
7x
(19.44%)
4x
(11.11%)
1x
(2.78%)
1x
(2.78%)
Celkem v zápase 1x
(2.78%)
7x
(19.44%)
9x
(25%)
6x
(16.67%)
8x
(22.22%)
1x
(2.78%)
4x
(11.11%)
Sparta Rotterdam dá gól 27x (75%)
Soupeř dá gól 25x (69.44%)
Oba týmy dají gól 17x (47.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (19.44%)
2 4 (11.11%)
3 1 (2.78%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (11.11%)
2 4 (11.11%)
3 3 (8.33%)
4+ 5 (13.89%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (25%)
Výhra - remíza 2 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (8.33%)
Remíza - remíza 5 (13.89%)
Remíza - prohra 6 (16.67%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (2.78%)
Prohra - prohra 10 (27.78%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (50%)
z toho výher 12 (66.67%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 1 (5.56%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (47.22%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (11.76%)
z toho proher 15 (88.24%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
2:1 1
3:0 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 2
0:4 3
1:2 2
1:3 3
1:4 1
1:5 1
1:6 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sparta Rotterdam 8x
(22.22%)
28x
(77.78%)
7x
(19.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(5.56%)
34x
(94.44%)
13x
(36.11%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
35x
(97.22%)
25x
(69.44%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (30.56%)
2 3 (8.33%)
3 0 (0%)