Alverca - znak

Alverca

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 10 (30.3%) 9 (27.27%) 14 (42.42%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 10.5.2026 21:30 Alverca 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 2.5.2026 21:30 FC Porto 1:0 Alverca
Primeira Liga 24.4.2026 21:15 Alverca 2:1 FC Arouca
Primeira Liga 18.4.2026 16:30 CD Nacional 1:0 Alverca
Primeira Liga 12.4.2026 16:30 Alverca 3:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 4.4.2026 19:00 Rio Ave FC 1:2 Alverca
Primeira Liga 22.3.2026 19:00 Alverca 1:4 Sporting CP
Primeira Liga 14.3.2026 19:00 Gil Vicente FC 2:2 Alverca
Primeira Liga 7.3.2026 16:30 Alverca 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 28.2.2026 21:30 Vitória SC 1:1 Alverca

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Alverca Soupeři Celkem
Branky 1.06 1.55 2.61
Branky v 1. poločase 0.42 0.73 1.15
xG 1.16 1.56 2.72
Střely 9.76 13.73 23.49
Střely na bránu 3.61 4.48 8.09
Rohy 4.36 4.48 8.84
Žluté karty 2.03 2.21 4.24
Červené karty 0.12 0.12 0.24
Fauly 12.64 14.03 26.67
Držení míče 44.67% 55.33% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(30.3%)
8
(24.24%)
10
(30.3%)
9
(27.27%)
11
(33.33%)
14
(42.42%)
9
(27.27%)
3
(9.09%)
11
(33.33%)
6
(18.18%)
Soupeř více 14
(42.42%)
11
(33.33%)
23
(69.7%)
22
(66.67%)
17
(51.52%)
17
(51.52%)
14
(42.42%)
3
(9.09%)
20
(60.61%)
25
(75.76%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Alverca 9x
(27.27%)
15x
(45.45%)
7x
(21.21%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(18.18%)
14x
(42.42%)
7x
(21.21%)
2x
(6.06%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
6x
(18.18%)
9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
5x
(15.15%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
Alverca dá gól 24x (72.73%)
Soupeř dá gól 27x (81.82%)
Oba týmy dají gól 19x (57.58%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (6.06%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 4 (12.12%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 1 (3.03%)
3 4 (12.12%)
4+ 2 (6.06%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (12.12%)
Výhra - remíza 4 (12.12%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (15.15%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 6 (18.18%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 8 (24.24%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 12 (36.36%)
z toho výher 8 (66.67%)
z toho remíz 4 (33.33%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (60.61%)
z toho výher 2 (10%)
z toho remíz 4 (20%)
z toho proher 14 (70%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 3
3:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 6
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 1
0:3 2
0:4 1
0:5 1
1:2 4
1:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Alverca 10x
(30.3%)
23x
(69.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
30x
(90.91%)
8x
(24.24%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (15.15%)
2 2 (6.06%)
3 0 (0%)

Primeira Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Porto 33 27 4 2 65:18 85 0:3 1:0
2 Sporting CP 32 23 7 2 82:23 76 1:4 2:0
3 SL Benfica 32 22 10 0 69:22 76 1:2 2:1
4 SC Braga 32 16 9 7 60:32 57 0:3 5:0
5 FC Famalicão 32 14 10 8 41:29 52 1:0 -
6 Gil Vicente FC 32 13 11 8 46:32 50 0:4 2:2
7 Vitória SC 32 12 6 14 39:48 42 2:0 1:1
8 Moreirense FC 32 12 6 14 37:47 42 2:1 2:1
9 GD Estoril Praia 33 10 9 14 53:54 39 1:1 4:1
10 Alverca 33 10 9 14 35:51 39 - -
11 FC Arouca 32 10 6 16 41:62 36 2:1 1:0
12 Rio Ave FC 32 8 11 13 33:52 35 1:1 1:2
13 CD Santa Clara 32 8 9 15 30:40 33 1:1 2:1
14 CD Nacional 32 8 7 17 35:43 31 1:0 1:0
15 Estrela Amadora 32 6 10 16 36:54 28 1:1 2:2
16 Casa Pia AC 32 5 11 16 29:56 26 3:1 0:2
17 CD Tondela 32 5 10 17 24:52 25 1:0 1:1
18 AVS Futebol SAD 33 3 11 19 27:67 20 0:0 1:3