Brighton and Hove Albion FC - znak

Brighton and Hove Albion FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
43 19 (44.19%) 11 (25.58%) 13 (30.23%)

Poslední zápasy

Premier League 9.5.2026 16:00 Brighton and Hove Albion FC 3:0 Wolverhampton Wanderers FC
Premier League 2.5.2026 16:00 Newcastle United FC 3:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 21.4.2026 21:00 Brighton and Hove Albion FC 3:0 Chelsea FC
Premier League 18.4.2026 18:30 Tottenham Hotspur FC 2:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Burnley FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 21.3.2026 13:45 Brighton and Hove Albion FC 2:1 Liverpool FC
Premier League 14.3.2026 16:00 Sunderland AFC 0:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 4.3.2026 20:30 Brighton and Hove Albion FC 0:1 Arsenal FC
Premier League 1.3.2026 15:00 Brighton and Hove Albion FC 2:1 Nottingham Forest FC
Premier League 21.2.2026 16:00 Brentford FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Brighton and Hove Albion FC Soupeři Celkem
Branky 1.7 1.19 2.89
Branky v 1. poločase 0.63 0.63 1.26
xG 1.62 1.37 2.99
Střely 14.07 12.35 26.42
Střely na bránu 5.16 4.09 9.25
Rohy 4.91 4.77 9.68
Žluté karty 2.28 1.95 4.23
Červené karty 0 0.05 0.05
Fauly 12.26 10.09 22.35
Držení míče 53.81% 46.19% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 19
(44.19%)
14
(32.56%)
30
(69.77%)
26
(60.47%)
26
(60.47%)
18
(41.86%)
18
(41.86%)
0
(0%)
29
(67.44%)
24
(55.81%)
Soupeř více 13
(30.23%)
17
(39.53%)
12
(27.91%)
14
(32.56%)
15
(34.88%)
17
(39.53%)
14
(32.56%)
2
(4.65%)
12
(27.91%)
12
(27.91%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Brighton and Hove Albion FC 9x
(20.93%)
11x
(25.58%)
14x
(32.56%)
6x
(13.95%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
2x
(4.65%)
Soupeři 12x
(27.91%)
17x
(39.53%)
10x
(23.26%)
2x
(4.65%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.65%)
4x
(9.3%)
13x
(30.23%)
13x
(30.23%)
5x
(11.63%)
2x
(4.65%)
4x
(9.3%)
Brighton and Hove Albion FC dá gól 34x (79.07%)
Soupeř dá gól 31x (72.09%)
Oba týmy dají gól 24x (55.81%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (13.95%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (18.6%)
2 5 (11.63%)
3 4 (9.3%)
4+ 2 (4.65%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (16.28%)
2 5 (11.63%)
3 1 (2.33%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (27.91%)
Výhra - remíza 1 (2.33%)
Výhra - prohra 1 (2.33%)
Remíza - výhra 2 (4.65%)
Remíza - remíza 6 (13.95%)
Remíza - prohra 4 (9.3%)
Prohra - výhra 5 (11.63%)
Prohra - remíza 4 (9.3%)
Prohra - prohra 8 (18.6%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (44.19%)
z toho výher 14 (73.68%)
z toho remíz 3 (15.79%)
z toho proher 2 (10.53%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (51.16%)
z toho výher 5 (22.73%)
z toho remíz 6 (27.27%)
z toho proher 11 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 4
2:1 6
3:0 3
3:1 1
3:2 1
4:1 1
6:0 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 6
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 3
0:3 1
1:2 3
1:3 1
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Brighton and Hove Albion FC 4x
(9.3%)
39x
(90.7%)
6x
(13.95%)
1x
(2.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(23.26%)
33x
(76.74%)
5x
(11.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
43x
(100%)
42x
(97.67%)
22x
(51.16%)
2x
(4.65%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.95%)
2 1 (2.33%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)