|
Stade Brestois 29 |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 10 (30.3%) | 8 (24.24%) | 15 (45.45%) |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 1:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | Paris FC | 4:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 24.4.2026 | 20:45 | Stade Brestois 29 | 3:3 | RC Lens |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | FC Nantes | 1:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 19:00 | Stade Brestois 29 | 3:4 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 3:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 14.3.2026 | 21:05 | AS Monaco FC | 2:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 17:15 | Stade Brestois 29 | 2:0 | Le Havre AC |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | FC Metz | 0:1 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 20.2.2026 | 20:45 | Stade Brestois 29 | 2:0 | Olympique de Marseille |
| Statistika | Stade Brestois 29 | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.24 | 1.76 | 3 |
| Branky v 1. poločase | 0.64 | 0.85 | 1.49 |
| xG | 1.18 | 1.59 | 2.77 |
| Střely | 10.67 | 14.33 | 25 |
| Střely na bránu | 3.36 | 4.82 | 8.18 |
| Rohy | 3.7 | 5.94 | 9.64 |
| Žluté karty | 1.85 | 1.61 | 3.46 |
| Červené karty | 0.12 | 0.12 | 0.24 |
| Fauly | 12.91 | 11.67 | 24.58 |
| Držení míče | 43.39% | 56.61% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (30.3%) |
10 (30.3%) |
10 (30.3%) |
11 (33.33%) |
11 (33.33%) |
10 (30.3%) |
15 (45.45%) |
4 (12.12%) |
17 (51.52%) |
9 (27.27%) |
| Soupeř více | 15 (45.45%) |
14 (42.42%) |
23 (69.7%) |
22 (66.67%) |
20 (60.61%) |
21 (63.64%) |
13 (39.39%) |
4 (12.12%) |
13 (39.39%) |
22 (66.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois 29 | 12x (36.36%) |
8x (24.24%) |
7x (21.21%) |
5x (15.15%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (27.27%) |
6x (18.18%) |
7x (21.21%) |
8x (24.24%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
| Celkem v zápase | 2x (6.06%) |
4x (12.12%) |
10x (30.3%) |
6x (18.18%) |
4x (12.12%) |
2x (6.06%) |
5x (15.15%) |
| Stade Brestois 29 dá gól | 21x (63.64%) |
| Soupeř dá gól | 24x (72.73%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (42.42%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (18.18%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 5 (15.15%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.15%) |
| 2 | 5 (15.15%) |
| 3 | 3 (9.09%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| Výhra - Výhra | 6 (18.18%) |
| Výhra - remíza | 3 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.03%) |
| Remíza - výhra | 3 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 3 (9.09%) |
| Remíza - prohra | 3 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 2 (6.06%) |
| Prohra - prohra | 11 (33.33%) |
| Počet zápasů | 15 (45.45%) |
| z toho výher | 9 (60%) |
| z toho remíz | 3 (20%) |
| z toho proher | 3 (20%) |
| Počet zápasů | 16 (48.48%) |
| z toho výher | 1 (6.25%) |
| z toho remíz | 3 (18.75%) |
| z toho proher | 12 (75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 0:6 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois 29 | 12x (36.36%) |
21x (63.64%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (18.18%) |
27x (81.82%) |
11x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
33x (100%) |
10x (30.3%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (27.27%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |