|
Deportivo Alavés SAD |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 10 (27.78%) | 10 (27.78%) | 16 (44.44%) |
| La Liga | 13.5.2026 | 21:30 | Deportivo Alavés SAD | 1:0 | FC Barcelona |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 2.5.2026 | 18:30 | Deportivo Alavés SAD | 2:4 | Athletic Club |
| La Liga | 25.4.2026 | 14:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:1 | RCD Mallorca |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 11.4.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:3 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 5.4.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 22.3.2026 | 16:15 | RC Celta de Vigo | 3:4 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 13.3.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 8.3.2026 | 21:00 | Valencia CF | 3:2 | Deportivo Alavés SAD |
| Statistika | Deportivo Alavés SAD | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.17 | 1.5 | 2.67 |
| Branky v 1. poločase | 0.5 | 0.53 | 1.03 |
| xG | 1.34 | 1.42 | 2.76 |
| Střely | 11.97 | 12.5 | 24.47 |
| Střely na bránu | 3.92 | 4.08 | 8 |
| Rohy | 4.97 | 4.97 | 9.94 |
| Žluté karty | 2.36 | 2.03 | 4.39 |
| Červené karty | 0.14 | 0.17 | 0.31 |
| Fauly | 14.89 | 13.53 | 28.42 |
| Držení míče | 48.64% | 51.36% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (27.78%) |
8 (22.22%) |
18 (50%) |
14 (38.89%) |
18 (50%) |
15 (41.67%) |
17 (47.22%) |
3 (8.33%) |
22 (61.11%) |
14 (38.89%) |
| Soupeř více | 16 (44.44%) |
9 (25%) |
18 (50%) |
19 (52.78%) |
14 (38.89%) |
18 (50%) |
9 (25%) |
4 (11.11%) |
12 (33.33%) |
19 (52.78%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 10x (27.78%) |
14x (38.89%) |
9x (25%) |
2x (5.56%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (11.11%) |
18x (50%) |
7x (19.44%) |
6x (16.67%) |
1x (2.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.78%) |
9x (25%) |
8x (22.22%) |
9x (25%) |
5x (13.89%) |
1x (2.78%) |
3x (8.33%) |
| Deportivo Alavés SAD dá gól | 26x (72.22%) |
| Soupeř dá gól | 32x (88.89%) |
| Oba týmy dají gól | 23x (63.89%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (16.67%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (25%) |
| 2 | 1 (2.78%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (27.78%) |
| 2 | 5 (13.89%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 5 (13.89%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.78%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.56%) |
| Remíza - výhra | 3 (8.33%) |
| Remíza - remíza | 8 (22.22%) |
| Remíza - prohra | 8 (22.22%) |
| Prohra - výhra | 2 (5.56%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.78%) |
| Prohra - prohra | 6 (16.67%) |
| Počet zápasů | 14 (38.89%) |
| z toho výher | 7 (50%) |
| z toho remíz | 4 (28.57%) |
| z toho proher | 3 (21.43%) |
| Počet zápasů | 21 (58.33%) |
| z toho výher | 3 (14.29%) |
| z toho remíz | 5 (23.81%) |
| z toho proher | 13 (61.9%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 8x (22.22%) |
28x (77.78%) |
3x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (22.22%) |
28x (77.78%) |
5x (13.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
31x (86.11%) |
13x (36.11%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.89%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 36 | 30 | 1 | 5 | 91:32 | 91 | 1:0 | 3:1 |
| 2 | Real Madrid CF | 36 | 25 | 5 | 6 | 72:33 | 80 | 1:2 | 2:1 |
| 3 | Villarreal CF | 36 | 21 | 6 | 9 | 67:43 | 69 | 1:1 | 3:1 |
| 4 | Club Atlético de Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60:39 | 66 | 1:1 | 1:0 |
| 5 | Real Betis Balompié | 36 | 14 | 15 | 7 | 56:44 | 57 | 2:1 | 1:0 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | 50 | 0:1 | 3:4 |
| 7 | Getafe CF | 36 | 14 | 6 | 16 | 31:37 | 48 | 0:2 | 1:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 36 | 11 | 12 | 13 | 55:56 | 45 | 1:0 | 3:3 |
| 9 | Rayo Vallecano de Madrid | 36 | 10 | 14 | 12 | 37:43 | 44 | - | 1:0 |
| 10 | Athletic Club | 36 | 13 | 5 | 18 | 40:53 | 44 | 2:4 | 0:1 |
| 11 | Valencia CF | 36 | 11 | 10 | 15 | 39:51 | 43 | 0:0 | 3:2 |
| 12 | Sevilla FC | 36 | 12 | 7 | 17 | 46:58 | 43 | 1:2 | 1:1 |
| 13 | CA Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43:47 | 42 | 2:2 | 3:0 |
| 14 | RCD Espanyol | 36 | 11 | 9 | 16 | 40:53 | 42 | 2:1 | 1:2 |
| 15 | Deportivo Alavés SAD | 36 | 10 | 10 | 16 | 42:54 | 40 | - | - |
| 16 | Girona FC | 36 | 9 | 13 | 14 | 38:53 | 40 | 2:2 | 1:0 |
| 17 | Elche CF | 36 | 9 | 12 | 15 | 47:56 | 39 | 3:1 | 1:1 |
| 18 | RCD Mallorca | 36 | 10 | 9 | 17 | 44:55 | 39 | 2:1 | 1:0 |
| 19 | Levante UD | 36 | 10 | 9 | 17 | 44:59 | 39 | 2:1 | 2:0 |
| 20 | Real Oviedo SAD | 36 | 6 | 11 | 19 | 26:56 | 29 | 1:1 | - |