AFC Ajax - znak

AFC Ajax

Počet zápasů Výher Remíz Proher
44 17 (38.64%) 14 (31.82%) 13 (29.55%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 AFC Ajax 1:2 FC Utrecht
Eredivisie 2.5.2026 20:00 AFC Ajax 2:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 25.4.2026 20:00 NAC Breda 0:2 AFC Ajax
Eredivisie 11.4.2026 21:00 Heracles Almelo 0:3 AFC Ajax
Eredivisie 4.4.2026 21:00 AFC Ajax 1:2 FC Twente
Eredivisie 22.3.2026 14:30 Feyenoord 1:1 AFC Ajax
Eredivisie 14.3.2026 21:00 AFC Ajax 4:0 Sparta Rotterdam
Eredivisie 7.3.2026 16:30 FC Groningen 3:1 AFC Ajax
Eredivisie 1.3.2026 12:15 PEC Zwolle 0:0 AFC Ajax
Eredivisie 21.2.2026 21:00 AFC Ajax 1:1 NEC Nijmegen

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AFC Ajax Soupeři Celkem
Branky 1.68 1.59 3.27
Branky v 1. poločase 0.91 0.68 1.59
xG 1.57 1.51 3.08
Střely 13.43 13.45 26.88
Střely na bránu 5.32 5.02 10.34
Rohy 4.7 5 9.7
Žluté karty 1.57 1.59 3.16
Červené karty 0.09 0.11 0.2
Fauly 10.2 11.82 22.02
Držení míče 55.89% 44.11% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 17
(38.64%)
18
(40.91%)
22
(50%)
19
(43.18%)
19
(43.18%)
19
(43.18%)
16
(36.36%)
3
(6.82%)
14
(31.82%)
34
(77.27%)
Soupeř více 13
(29.55%)
10
(22.73%)
22
(50%)
22
(50%)
22
(50%)
23
(52.27%)
18
(40.91%)
4
(9.09%)
25
(56.82%)
10
(22.73%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AFC Ajax 7x
(15.91%)
12x
(27.27%)
16x
(36.36%)
6x
(13.64%)
3x
(6.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(22.73%)
10x
(22.73%)
18x
(40.91%)
3x
(6.82%)
1x
(2.27%)
1x
(2.27%)
1x
(2.27%)
Celkem v zápase 1x
(2.27%)
0x
(0%)
15x
(34.09%)
9x
(20.45%)
12x
(27.27%)
3x
(6.82%)
4x
(9.09%)
AFC Ajax dá gól 37x (84.09%)
Soupeř dá gól 34x (77.27%)
Oba týmy dají gól 28x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 11x (25%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (9.09%)
2 10 (22.73%)
3 2 (4.55%)
4+ 1 (2.27%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (11.36%)
2 4 (9.09%)
3 1 (2.27%)
4+ 3 (6.82%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (27.27%)
Výhra - remíza 6 (13.64%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (9.09%)
Remíza - remíza 7 (15.91%)
Remíza - prohra 5 (11.36%)
Prohra - výhra 1 (2.27%)
Prohra - remíza 1 (2.27%)
Prohra - prohra 8 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 21 (47.73%)
z toho výher 13 (61.9%)
z toho remíz 8 (38.1%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (50%)
z toho výher 4 (18.18%)
z toho remíz 5 (22.73%)
z toho proher 13 (59.09%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 7
2:1 2
3:0 1
3:1 2
3:2 2
4:0 1
4:1 1
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 5
2:2 7
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 3
0:3 1
0:4 1
0:6 1
1:2 5
1:3 1
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AFC Ajax 7x
(15.91%)
37x
(84.09%)
9x
(20.45%)
1x
(2.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(18.18%)
36x
(81.82%)
7x
(15.91%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
44x
(100%)
43x
(97.73%)
24x
(54.55%)
2x
(4.55%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.64%)
2 2 (4.55%)
3 1 (2.27%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (9.09%)
2 1 (2.27%)
3 0 (0%)