Feyenoord - znak

Feyenoord

Počet zápasů Výher Remíz Proher
45 22 (48.89%) 8 (17.78%) 15 (33.33%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 Feyenoord 1:1 AZ Alkmaar
Eredivisie 3.5.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:2 Feyenoord
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 12.4.2026 14:30 NEC Nijmegen 1:1 Feyenoord
Eredivisie 5.4.2026 14:30 FC Volendam 0:0 Feyenoord
Eredivisie 22.3.2026 14:30 Feyenoord 1:1 AFC Ajax
Eredivisie 15.3.2026 14:30 Feyenoord 2:1 AS Excelsior
Eredivisie 8.3.2026 16:45 NAC Breda 3:3 Feyenoord
Eredivisie 1.3.2026 14:30 FC Twente 2:0 Feyenoord
Eredivisie 22.2.2026 20:00 Feyenoord 2:1 SC Telstar

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Feyenoord Soupeři Celkem
Branky 1.89 1.49 3.38
Branky v 1. poločase 0.89 0.67 1.56
xG 1.82 1.2 3.02
Střely 15.89 10.58 26.47
Střely na bránu 5.96 4.02 9.98
Rohy 6.44 3.29 9.73
Žluté karty 1.67 1.51 3.18
Červené karty 0.09 0.16 0.25
Fauly 10.67 12.2 22.87
Držení míče 52.42% 47.58% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(48.89%)
20
(44.44%)
33
(73.33%)
30
(66.67%)
28
(62.22%)
34
(75.56%)
21
(46.67%)
3
(6.67%)
16
(35.56%)
28
(62.22%)
Soupeř více 15
(33.33%)
14
(31.11%)
12
(26.67%)
14
(31.11%)
11
(24.44%)
9
(20%)
13
(28.89%)
6
(13.33%)
24
(53.33%)
16
(35.56%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Feyenoord 8x
(17.78%)
11x
(24.44%)
13x
(28.89%)
9x
(20%)
2x
(4.44%)
0x
(0%)
2x
(4.44%)
Soupeři 11x
(24.44%)
15x
(33.33%)
10x
(22.22%)
5x
(11.11%)
3x
(6.67%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.22%)
5x
(11.11%)
12x
(26.67%)
10x
(22.22%)
6x
(13.33%)
2x
(4.44%)
9x
(20%)
Feyenoord dá gól 37x (82.22%)
Soupeř dá gól 34x (75.56%)
Oba týmy dají gól 27x (60%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 10x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (24.44%)
2 7 (15.56%)
3 1 (2.22%)
4+ 3 (6.67%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (13.33%)
2 7 (15.56%)
3 2 (4.44%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 17 (37.78%)
Výhra - remíza 2 (4.44%)
Výhra - prohra 1 (2.22%)
Remíza - výhra 4 (8.89%)
Remíza - remíza 3 (6.67%)
Remíza - prohra 4 (8.89%)
Prohra - výhra 1 (2.22%)
Prohra - remíza 3 (6.67%)
Prohra - prohra 10 (22.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 22 (48.89%)
z toho výher 17 (77.27%)
z toho remíz 3 (13.64%)
z toho proher 2 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 22 (48.89%)
z toho výher 5 (22.73%)
z toho remíz 4 (18.18%)
z toho proher 13 (59.09%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 3
2:1 6
3:0 1
3:1 3
3:2 1
4:0 1
4:2 1
6:1 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 1
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 5
0:3 1
1:2 2
1:3 1
2:3 2
2:4 1
2:5 1
3:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Feyenoord 4x
(8.89%)
41x
(91.11%)
17x
(37.78%)
2x
(4.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 17x
(37.78%)
28x
(62.22%)
3x
(6.67%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
45x
(100%)
43x
(95.56%)
21x
(46.67%)
4x
(8.89%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 16 (35.56%)
2 4 (8.89%)
3 1 (2.22%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.44%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)