Feyenoord - znak

Feyenoord

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 18 (54.55%) 8 (24.24%) 7 (21.21%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 Feyenoord 1:1 AZ Alkmaar
Eredivisie 3.5.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:2 Feyenoord
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 12.4.2026 14:30 NEC Nijmegen 1:1 Feyenoord
Eredivisie 5.4.2026 14:30 FC Volendam 0:0 Feyenoord
Eredivisie 22.3.2026 14:30 Feyenoord 1:1 AFC Ajax
Eredivisie 15.3.2026 14:30 Feyenoord 2:1 AS Excelsior
Eredivisie 8.3.2026 16:45 NAC Breda 3:3 Feyenoord
Eredivisie 1.3.2026 14:30 FC Twente 2:0 Feyenoord
Eredivisie 22.2.2026 20:00 Feyenoord 2:1 SC Telstar

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Feyenoord Soupeři Celkem
Branky 2.06 1.33 3.39
Branky v 1. poločase 0.97 0.61 1.58
xG 1.88 1.22 3.1
Střely 16.27 10.79 27.06
Střely na bránu 6.21 4 10.21
Rohy 7.09 3.39 10.48
Žluté karty 1.55 1.33 2.88
Červené karty 0.12 0.21 0.33
Fauly 9.7 11.88 21.58
Držení míče 53.12% 46.88% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 18
(54.55%)
16
(48.48%)
25
(75.76%)
22
(66.67%)
22
(66.67%)
24
(72.73%)
16
(48.48%)
3
(9.09%)
9
(27.27%)
22
(66.67%)
Soupeř více 7
(21.21%)
10
(30.3%)
8
(24.24%)
10
(30.3%)
8
(24.24%)
7
(21.21%)
10
(30.3%)
6
(18.18%)
20
(60.61%)
11
(33.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Feyenoord 4x
(12.12%)
9x
(27.27%)
10x
(30.3%)
6x
(18.18%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
2x
(6.06%)
Soupeři 9x
(27.27%)
12x
(36.36%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
4x
(12.12%)
8x
(24.24%)
7x
(21.21%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
7x
(21.21%)
Feyenoord dá gól 29x (87.88%)
Soupeř dá gól 24x (72.73%)
Oba týmy dají gól 21x (63.64%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (24.24%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (30.3%)
2 5 (15.15%)
3 0 (0%)
4+ 3 (9.09%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 3 (9.09%)
3 1 (3.03%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (42.42%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (9.09%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 3 (9.09%)
Prohra - prohra 6 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (51.52%)
z toho výher 14 (82.35%)
z toho remíz 3 (17.65%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (45.45%)
z toho výher 4 (26.67%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 7 (46.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
2:1 5
3:1 2
3:2 1
4:0 1
4:2 1
6:1 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 1
3:3 2

Prohry

Skóre Počet
0:2 2
0:3 1
1:2 1
2:3 1
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Feyenoord 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
13x
(39.39%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(36.36%)
21x
(63.64%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
32x
(96.97%)
18x
(54.55%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 13 (39.39%)
2 4 (12.12%)
3 1 (3.03%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Eredivisie - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 PSV Eindhoven 33 26 3 4 96:44 81 2:3 3:0
2 Feyenoord 33 18 8 7 68:44 62 - -
3 FC Twente 33 15 13 5 58:35 58 1:1 2:0
4 NEC Nijmegen 33 15 11 7 75:52 56 2:4 1:1
5 AFC Ajax 33 14 13 6 62:41 55 1:1 2:0
6 AZ Alkmaar 33 14 9 10 55:48 51 1:1 3:3
7 FC Utrecht 33 14 8 11 53:42 50 3:2 0:1
8 SC Heerenveen 32 14 8 10 57:51 50 1:0 2:2
9 FC Groningen 33 13 6 14 47:44 45 3:1 0:1
10 Sparta Rotterdam 33 12 7 14 38:59 43 3:4 0:4
11 Fortuna Sittard 33 11 6 16 49:61 39 2:0 1:2
12 Go Ahead Eagles 33 8 14 11 53:51 38 1:0 2:1
13 PEC Zwolle 33 9 10 14 44:69 37 6:1 -
14 AS Excelsior 33 9 8 16 40:54 35 2:1 1:2
15 SC Telstar 33 8 10 15 47:54 34 2:1 1:2
16 FC Volendam 33 8 8 17 34:53 32 3:1 0:0
17 NAC Breda 32 5 10 17 30:55 25 2:0 3:3
18 Heracles Almelo 33 5 4 24 34:83 19 4:2 0:7