ŠK Slovan Bratislava - znak

ŠK Slovan Bratislava

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 11 (57.89%) 3 (15.79%) 5 (26.32%)

Poslední zápasy

Niké liga 30.8.2026 17:00 ŠK Slovan Bratislava 1:2 MFK Zemplín Michalovce
Liga mistrů 26.8.2026 21:00 NK Celje 1:2 ŠK Slovan Bratislava
Niké liga 22.8.2026 20:30 FC Košice 1:2 ŠK Slovan Bratislava
Liga mistrů 19.8.2026 21:00 ŠK Slovan Bratislava 1:1 NK Celje
Niké liga 15.8.2026 18:00 ŠK Slovan Bratislava 5:0 MFK Ružomberok
Liga mistrů 11.8.2026 20:15 ŠK Slovan Bratislava 2:0 Mjällby AIF
Liga mistrů 4.8.2026 18:00 Mjällby AIF 1:2 ŠK Slovan Bratislava
Niké liga 1.8.2026 18:00 ŠK Slovan Bratislava 3:0 FK Železiarne Podbrezová
Liga mistrů 29.7.2026 20:15 ŠK Slovan Bratislava 1:1 FC Saburtalo Tbilisi
Niké liga 26.7.2026 19:00 MFK Dukla Banská Bystrica 0:4 ŠK Slovan Bratislava

Průměrné statistiky na zápas

Statistika ŠK Slovan Bratislava Soupeři Celkem
Branky 1.89 1.11 3
Branky v 1. poločase 0.84 0.74 1.58
xG 1.57 1.35 2.92
Střely 13.32 11.63 24.95
Střely na bránu 4.74 3.95 8.69
Rohy 5.21 4.68 9.89
Žluté karty 1.74 2 3.74
Červené karty 0.11 0.05 0.16
Fauly 11.58 12.89 24.47
Držení míče 53.58% 46.42% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(57.89%)
6
(31.58%)
12
(63.16%)
11
(57.89%)
13
(68.42%)
11
(57.89%)
8
(42.11%)
2
(10.53%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
Soupeř více 5
(26.32%)
5
(26.32%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
1
(5.26%)
12
(63.16%)
8
(42.11%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
ŠK Slovan Bratislava 2x
(10.53%)
6x
(31.58%)
6x
(31.58%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(10.53%)
5x
(26.32%)
7x
(36.84%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
ŠK Slovan Bratislava dá gól 17x (89.47%)
Soupeř dá gól 13x (68.42%)
Oba týmy dají gól 11x (57.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (10.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (31.58%)
2 2 (10.53%)
3 1 (5.26%)
4+ 2 (10.53%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (26.32%)
Výhra - remíza 1 (5.26%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (26.32%)
Remíza - remíza 1 (5.26%)
Remíza - prohra 2 (10.53%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 1 (5.26%)
Prohra - prohra 3 (15.79%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (57.89%)
z toho výher 8 (72.73%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (42.11%)
z toho výher 3 (37.5%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 4 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 4
3:0 1
3:2 1
4:0 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 2
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
ŠK Slovan Bratislava 3x
(15.79%)
16x
(84.21%)
7x
(36.84%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
9x
(47.37%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 1 (5.26%)
3 1 (5.26%)